Firma JABIL otwiera nowe centrum projektowe

Firma JABIL otwiera nowe centrum projektowe Canva

JABIL oficjalnie otworzył we Wrocławiu nowe centrum projektowe, które będzie rozwijać najnowocześniejsze technologie dla wielu branż, w tym sektora motoryzacyjnego oraz medycznego. 

Otwarcie centrum o powierzchni 950 m2 zapewni wiele miejsc pracy dla wysoko wykwalifikowanych inżynierów oraz rozszerzy możliwości projektowe firmy JABIL, w zakresie wykonalności koncepcji, inżynierii rozwoju, industrializacji, materiałoznawstwa i zaawansowanych technologii produkcji. Centrum projektowe JABIL we Wrocławiu ma szereg możliwości, które obejmują projektowanie zasilania elektronicznego, wsparcie industrializacji, projektowanie mechaniczne, projektowanie obwodów drukowanych, zarządzanie projektami i usługi value add/value engineering. 

– To centrum projektowe zapewni firmie JABIL możliwości i talenty nowej generacji, niezbędne, aby pomóc naszym klientom w dalszym wyprzedzaniu trendów – powiedziała wiceprezes JABIL ds. technologii April Butterfield, przemawiając podczas otwarcia.

Budynek

Wrocław jest wiodącym miejscem badań i rozwoju z ponad 100 000 studentów i 26 000 absolwentów. Centrum znajduje się w odległości mniejszej niż 5 godzin jazdy samochodem z Warszawy, Berlina, Pragi, Bratysławy i Wiednia, z połączeniami lotniczymi do ponad 57 europejskich destynacji, co ułatwia obsługę klientów firmy JABIL w Europie i na innych kontynentach. 

JABIL wraz z centrum projektowym umiejscowi również w tej samej lokalizacji we Wrocławiu swój europejski zespół Human Resources Employee Services (HRES). Zespół HRES będzie wspierał 21 zakładów firmy JABIL w całej Europie w zakresie zadań związanych z HR, obsługując 10 krajów europejskich w ośmiu językach. Obecnie JABIL zatrudnia ponad 17 500 osób w całej Europie, w tym blisko 3 000 w zakładzie produkcyjnym w Kwidzynie. 

Źródło: JABIL

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę