Firma Kennametal uhonorowana przez Arval nagrodą Prevention & Safety

Reklama
Reklama

Arval, firma zajmująca się długoterminowym wynajmem pojazdów, uhonorowała Kennametal Europe za stosowanie 100% bezpiecznych praktyk w zakresie systemu Management Based Safety (MBS) wprowadzającego w firmie wysokie standardy bezpieczeństwa oraz właściwe zachowania i świadomość w zakresie bezpiecznego ruchu drogowego. Philippe Bismut, dyrektor generalny Arval, wręczył nagrodę dla Kennametal za wzmocnienie wysiłków spółki na rzecz uznania bezpieczeństwa jako głównego priorytetu oraz zaangażowania w bezpieczeństwo ruchu drogowego poprzez podejmowanie nadzwyczajnych środków zapobiegających wypadkom i zapewniających bezpieczne środowisko pracy dla swojego personelu.

„Ta nagroda to przykład naszego zaangażowania w zapewnianie 100% bezpieczeństwa, dlatego jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia” -  powiedział Joost Berting, Vice Prezes i Dyrektor Zarządzający Kennametal EMEA – „Wyróżnienie to pokazuje, czego może dokonać systematyczne wdrażanie zasad bezpieczeństwa!

Reklama

W trakcie ceremonii oddział Kennametal France zaprezentował szeroko rozpowszechniony w przedsiębiorstwach Kennametal system MBS oraz różne inicjatywy bezpieczeństwa takie jak Monthly Safety Tips (comiesięczne porady bezpieczeństwa), listy kontrolne dla kierowców, wyposażenie bezpieczeństwa dla przedstawicieli handlowych będących w trasie, szkolenia w zakresie bezpieczeństwa drogowego eco -drivingu, tłumienia ognia, pierwszej pomocy, jak również inne globalne praktyki bezpieczeństwa.

Kennametal posiada w rejonie EMEA, ponad 500 samochodów wynajmowanych od Arval, użytkowanych w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Belgii, Austrii, Polsce, Słowacji, na Węgrzech, w Czechach, Turcji i Rosji.  Dział zakupów Kennametal we Francji przyjął nagrodę w imieniu Kennametal EMEA w obecności ponad 200 osób z różnych wiodących firm w branży.

Reklama

Dyrektor generalny firmy Arval, P. Bismut dodaje „Poza innymi środkami bezpieczeństwa, osobiście jestem pod szczególnym wrażeniem corocznego konkursu na kalendarz bezpieczeństwa organizowanego przez Kennametal dla dzieci pracowników. To wspaniała inicjatywa gromadząca pracowników firmy i ich rodziny wokół wspólnego zagadnienia, co podnosi świadomość w zakresie bezpieczeństwa na drodze oraz bezpieczeństwa we wszystkich innych aspektach życia.”

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama