Firma norelem rozszerza asortyment o nowe komponenty standardowe

Firma norelem rozszerza asortyment o nowe komponenty norelem

Firma norelem zwiększa liczbę oferowanych części o ponad 40%. Ten wyjątkowy w branży wzrost oznacza, że obecnie asortyment norelem obejmuje ponad 100 000 wysokiej jakości produktów dla inżynierów-projektantów i techników.

Od ponad 65 lat firma norelem zaopatruje sektor budowy maszyn i jest dobrze przygotowana do zaspokajania potrzeb swoich klientów, wprowadzając co miesiąc na rynek nowe produkty, które zapewniają użytkownikom dostęp do właściwych części w odpowiednim czasie.

Powiązane firmy

norelem Sp. z o.o.

To dla nas bardzo ekscytujący czas, ponieważ staliśmy się jednym z pierwszych producentów i dostawców oferującym ponad 100 000 produktów dostępnych prosto z magazynu. Cieszę się, że jestem świadkiem tej ekspansji firmy, ponieważ jeszcze z większym zaangażowaniem będziemy zapewniać klientom możliwości znalezienia odpowiednich części do ich projektów – podkreśla Marcus Schneck, dyrektor generalny firmy norelem.

Od czujników i zacisków po trzpienie, dźwignie i przyrządy pomiarowe – cały asortyment standardowych części firmy norelem można zamówić w sklepie internetowym z gwarancją szybkiego i niezawodnego czasu dostawy. Za pomocą portalu klienci mogą również uzyskać dostęp do obszernych danych CAD firmy norelem, co zapewnia sprawne projektowanie i znaczną oszczędność czasu przy określaniu specyfikacji produktów. Ponadto norelem posiada 12 stacjonarnych lokalizacji na całym świecie, dzięki czemu klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie techniczne ze strony wykwalifikowanego zespołu firmy.

Dzięki dziesięcioleciom doświadczenia w branży budowy maszyn wiemy jak jeszcze bardziej rozwinąć zakres działań jako producent i dostawca. Oprócz szerokiego portfolio stanów magazynowych i szybkich terminów dostaw dbamy również o przyszłość branży i inwestujemy dużo czasu, zapewniając klientom wsparcie, którego potrzebują – kontynuuje M. Schneck.

Jeden z przykładów zaangażowania firmy w kształtowanie przyszłości inżynierii stanowi inicjatywa Akademia norelem, która zapewnia dostęp do wiedzy eksperckiej z zakresu inżynierii, projektowania i produkcji. Dzięki temu studenci i profesjonaliści mogą znaleźć szereg zasobów online, artykułów technicznych i seminariów internetowych, a także zarezerwować pokaz ShowTruck’a Akademii, który podróżując po Europie, zapewnia więcej nauki praktycznej.

Podczas targów Warwas Industry Automatica w dniach 14–16 maja będzie można zobaczyć więcej nowych produktów norelem oraz porozmawiać z ekspertami firmy.

Źródło: norelem

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę