Firma NSK z wyróżnieniem Bosch Global Supplier Award

Firma NSK z wyróżnieniem Bosch Global Supplier Award NSK

W ramach prestiżowego konkursu Bosch Global Supplier Awards 2023 firma NSK znalazła się w gronie zaledwie 46 czołowych dostawców wyróżnionych spośród ok. 35.000 firm z całego świata, które dostarczają części firmie Bosch. NSK zdobyła uznanie w kategorii Raw Materials and Components (surowce i komponenty) za najwyższą jakość i doskonałą wydajność, jako firma współpracująca z Grupą Bosch, wiodącym globalnym dostawcą technologii i usług.

Co dwa lata firma Bosch honoruje swoich dostawców z całego świata wyróżnieniem Bosch Global Supplier Award. W tym roku ta ceniona nagroda została przyznana NSK w kategorii „Surowce i komponenty”, podkreślając wyjątkowe wyniki firmy jako globalnego dostawcy innowacyjnych rozwiązań w zakresie ruchu i sterowania oraz jej zaangażowanie w dążenie do doskonałości w sektorze mobilności i w całej szeroko rozumianej branży.

Portfolio produktów NSK obejmuje m.in śruby kulowe do elektryczno-hydraulicznych układów hamulcowych, które stanowią niezbędny element zaawansowanych samochodowych rozwiązań bezpieczeństwa, takich jak automatyczne systemy hamowania awaryjnego. Systemy te, obecnie obowiązkowe w nowych pojazdach w wielu krajach, pomagają zapobiegać wypadkom, skanując drogę przed pojazdem i uruchamiając hamulce w celu uniknięcia potencjalnych kolizji.

Zespół śruby kulowej NSK do elektryczno-hydraulicznych układów hamulcowych

Wyróżnieniem Bosch Global Supplier Awards honorujemy naszych najlepszych dostawców. Nagrodzeni plasują się na szczycie globalnej bazy naszych dostawców, obejmującej ok. 35.000 firm. Laureaci musieli zaimponować nam wyjątkowymi wynikami w zakresie oferty produktów i usług oraz w wytwarzaniu i dostawie surowców. Uważamy ich za liderów, zwłaszcza pod względem jakości, kosztów i zrównoważonego rozwoju – podkreślił Dr Arne Flemming, kierownik ds. zarządzania łańcuchem dostaw w firmie Bosch.

Dla Grupy Bosch dostawcy są również partnerami w obszarze rozwoju i innowacji, którzy pomagają firmie zachować konkurencyjność i osiągać cele w zakresie zrównoważonego rozwoju. Partnerzy, którzy chcą nawiązać bliską współpracę, mogą już na wczesnym etapie zaangażować się w strategię i projekty rozwojowe firmy Bosch, uzyskując przydatny wgląd w przyszłe wymagania. Tego typu partnerstwa wzmacniają również odporność globalnego łańcucha dostaw, jednocześnie tworząc solidną podstawę dla płynnie funkcjonującej gospodarki. W 2022 r. wartość zakupów Grupy Bosch wyniosła ok. 50 miliardów euro.

Sprawnie funkcjonująca gospodarka potrzebuje solidnych łańcuchów dostaw – podkreśla A. Flemming. -– Dlatego my i nasi dostawcy musimy codziennie zapewniać najwyższą wydajność, od fazy innowacji po produkcję i usługi posprzedażowe. Nagrodzeni przez nas dostawcy odgrywają szczególną rolę w wysiłkach firmy Bosch zmierzających do osiągnięcia tego celu.

Źródło: NSK

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę