Firma RS Components z nowym dyrektorem sprzedaży na Europę Wschodnią

RS Components
Reklama
Reklama

Firma RS Components (RS), marka handlowa Electrocomponents, nominowała Karolinę Szczepaniak-Batory na stanowisko dyrektora sprzedaży na Europę Wschodnią. Najważniejszym zadaniem Karoliny Batory jest rozwój i umacnianie  pozycji, jaką firmie udało się już zdobyć przez ostatnie 7 lat działalności na rynku Europy Wschodniej. 

Jako dyrektor sprzedaży celem Karoliny Szczepaniak-Batory będzie stworzenie kompleksowej, dostosowanej do potrzeb klientów oferty w ramach szeroko rozumianej branży przemysłowej.

Reklama

- Firma RS ma szereg unikalnych atutów: szeroką ofertę produktową i usługową, doświadczenie w handlu elektronicznym oraz intensywnie rozwijającą się bazę klientów - podkreśliła Karolina Szczepaniak-Batory. - Budowanie partnerstwa biznesowego pomiędzy odbiorcami a dostawcami to moja wielka pasja. Chcę, aby RS stał się doradcą dla naszych klientów oraz przewidywał ich potrzeby w zakresie optymalizacji kosztów i procesów.

Po zdobyciu dyplomu w dziedzinie ekonomii na Uniwersytecie Poznańskim Karolina Batory przez 12 lat pracowała w Wielkiej Brytanii w firmie Transport for London, zdobywając rozległe doświadczenie w zarządzaniu poziomem satysfakcji klientów oraz pracy w międzynarodowym środowisku. Od 2012 r. związana z firmą RS Components pełniła różne role, poznając zagadnienia dotyczące globalnej dystrybucji automatyki przemysłowej i elektroniki.

Reklama

Źródło: RS Components

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama