Firma Seco oferuje większe płytki do frezowania z dużymi posuwami

Seco Tools
Reklama
Reklama

Firma Seco Tools wprowadza nowe większe płytki LP09, które poprawią wydajność i bezpieczeństwo procesowe dzięki korpusom frezów High Feed 2.

Nowe płytki zostały zaprojektowane do frezowania z dużymi posuwami, np. do frezowania czołowego, interpolacji śrubowej, rowkowania, frezowania bocznego i kieszeni, wgłębnego, a także w wymagających materiałach obrabianych, takich jak materiały klejące, które są często stosowane w wytwarzaniu form i matryc, w przemyśle lotniczym, naftowym i gazowym.

Obecna seria frezów High Feed 2 została poszerzona o nowe płytki LP09, które łączą wytrzymałość naroża z podwójnymi krawędziami skrawającymi. Korpusy frezów cechują się wzmocnionymi rdzeniami i mają więcej ostrzy na średnicę w celu zwiększenia prędkości posuwu i tempa usuwania materiału. Podczas frezowania z dużymi posuwami zoptymalizowane rowki wiórowe korpusów frezów Seco High Feed 2 szybko i sprawnie odprowadzają wióry.

Reklama

Prostokątny kształt płytek LP09 oraz korpusy frezów o ściślejszym rozstawie ostrzy wydłużają trwałość narzędzia bardziej niż kwadratowe płytki. Gniazda płytek zapewniają równomierne i precyzyjne pozycjonowanie płytek podczas indeksowania, a wytrzymała śruba mocująca bezpiecznie utrzymuje płytki w miejscu.

>>Narzędzia Steadyline firmy Seco Tools<<

Płytki o dodatniej geometrii LP09 firmy Seco Tools są dostępne w pełnym zakresie gatunków — D12, MD15, M13, ME08 i E08. Korpusy frezów High Feed 2 dostępne są w średnicach od 1,25 cala do 4,00 cali i od 25 do 100 mm.

Reklama

Aby uzyskać więcej informacji na temat płytek LP09, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem firmy Seco lub odwiedzić stronę internetową produktu.

Źródłó: Seco Tools

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama