Gala Klastrów w Ministerstwie Rozwoju

25 października 2016 r. w Ministerstwie Rozwoju (Sala Kinowa) odbędzie się Gala Klastrów. 

Podczas wydarzenia Wicepremier, Minister Rozwoju i Finansów Mateusz Morawiecki dokona wręczenia statusu Krajowym Klastrom Kluczowym wybranym w ramach II rundy Konkursu o status Krajowego Klastra Kluczowego. W trakcie Gali zaplanowano również przeprowadzenie prezentacji dotyczącej Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, jak też przedstawienie informacji o planowanych działaniach w 2017 r. na rzecz wzmocnienia klastrów.

Reklama

Zgłoszenia uczestnictwa należy dokonać mailowo na adres: klastry@mr.gov.pl, ze wskazaniem imienia i nazwiska uczestnika, nazwy klastra, pełnionej funkcji, do dnia 19 października 2016 r. O udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń, ale organizator zastrzega możliwość ograniczenia liczby uczestników.

Reklama

Źródło: Ministerstwo Rozwoju

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę