Grupa Track Tec z prestiżową nagrodą za inteligentny rozjazd

Track Tec
Reklama
Reklama

Nagroda przyznana Grupie Track Tec podczas tegorocznych targów Trako za inteligentny rozjazd to potwierdzenie nie tylko najwyższych kompetencji ekspertów Track Tec, ale przede wszystkim umiejętności odpowiedzi kadry zarządzającej spółki na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku.

Konkurs im. inż. Józefa Nowkuńskiego to inicjatywa branżowa ceniona zarówno przez polskich, jak i zagranicznych innowatorów w kolejnictwie.

Reklama

W ramach konkursu Track Tec został doceniony za pionierskie w skali światowej rozwiązanie, które wykazuje ogromny potencjał oszczędnościowy dla zarządców infrastruktury. Zastosowany w inteligentnym rozjeździe innowacyjny system ogrzewania indukcyjnego umożliwia zdecydowanie szybsze ogrzewanie ruchomych elementów rozjazdów i tylko w miejscach,
w których jest to konieczne. Rozwiązanie posiada zastrzeżenie w postaci patentu europejskiego. Jego uniwersalność umożliwia zastosowanie go w dowolnej konfiguracji rozjazdu, który finalnie może być dostarczany przez Grupę Track Tec bezpośrednio na miejsce budowy w blokach, dzięki specjalistycznemu Pociągowi Zabudowy Rozjazdów.

– Kluczowym założeniem naszej działalności jest dostarczanie produkcji i usług na najwyższym poziomie. Mam podstawy, aby stwierdzić, że jesteśmy jedną z najbardziej innowacyjnych firm oferujących systemowe rozwiązania dla infrastruktury kolejowej. – podsumowuje dr inż. Jarosław Pawluk, prezes zarządu Grupy Track Tec.

Reklama

MTK Trako są największym w Polsce, a drugim w Europie – po berlińskich targach InnoTrans – wydarzeniem kolejowym takiej rangi. Założeniem eventu jest prezentacja aktualnego stanu rozwoju systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Źródło: Track Trec

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama