GT85 na targach parts2clean

GT85

Targi parts2clean to największe targi mycia przemysłowego w Europie, które odbywają się w Stuttgarcie. Firma GT85 Polska po raz kolejny bierze udział w tym wydarzeniu, gdzie zaprezentuje 2 urządzenia z flagowej serii Tarra Compact, model 200 oraz 100 (złoty Medal ITM 2016, Złoty Medal Toolex 2017).

Urządzenia demonstrowane będą zwiedzającym w dniach 23-25.10 na stoisku B03 na hali nr 3. Na 110 metrach stoiska będzie można porozmawiać z zespołem GT85 Polska, a także poznać ofertę partnera i dystrybutora firmy na rynek niemiecki - firmy EVT Eiberger Verfahrenstechnik GmbH (www.evt-gmbh.de).

Tarra Compact to urządzenia zaprojektowane do post-procesowego mycia i odtłuszczania detali w roztworach wodnych. Urządzenia dostępne są w wielu konfiguracjach i oferują mycie na wysokie klasy czystości w kombinacjach technologii natryskowej, zanurzeniowej wspomaganej ultradźwiękowej oraz suszeniem gorącym powietrzem czy też w próżni.

Zalety urządzeń Compact to przede wszystkim:
• Kompaktowe wymiary urządzenia i łatwość jego obsługi.
• Możliwość zastosowania technologii natryskowej, zanurzeniowej oraz ultradźwiękowej w jednej komorze mycia
• Pojemne, izolowane termicznie zbiorniki na ciecz - optymalizacja częstotliwości wymiany kąpieli płuczącej
• Rozmieszczenie dysz natryskowych w bezpośrednim sąsiedztwie mytych detali.
• System odprowadzania kąpieli z komory roboczej pozwala na ograniczenie mieszania się kąpieli myjącej i kąpieli płuczących.
• Możliwość uzyskania poziomu czystości zgodnego z normami VDA 19.1 czy ISO 16232.
• Zmiennobarwne oświetlenie komory roboczej za pomocą diod LED - łatwa identyfikacja statusu prowadzonego w danej chwili bez konieczności szczegółowego sprawdzania na panelu operacyjnym.
• Możliwość automatycznego załadunku koszy

Przykładowe zastosowania urządzeń Compact to mycie i odtłuszczanie detali po obróbce mechanicznej, usuwanie opiłków, mycie detali o skomplikowanych kształtach i inne.

Na targach parts2clean wystawcy prezentują produkty i technologie w zakresie czyszczenia, konserwacji, recyklingu i utylizacji oraz oferują spersonalizowane rozwiązania. W parts2clean reprezentowani są prawie wszyscy liderzy rynku i technologii w branży. W 2017 roku w targach uczestniczyło około 4 900 profesjonalistów z 41 krajów.

Źródło: GT85

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę