GT85 Polska debiutuje na rynku niemieckim

MM

Polski lider mycia przemysłowego i automatyzacji produkcji w dniach 24-26 października będzie obecny na targach mycia przemysłowego Parts2Clean w Stuttgarcie. Tym samym będzie to oficjalny debiut urządzeń myjących Tarra na niemieckim rynku.

Targi Parts2Clean to największe wydarzenie w branży mycia przemysłowego na świecie. Pochodząca z Lublina firma GT85 Polska na targach będzie promować przede wszystkim swoją flagową linię urządzeń Tarra Compact, które zdobyły już uznanie polskich klientów i branżowych ekspertów. Podczas tegorocznej, 10. edycji Międzynarodowych Targów Toolex cała seria maszyn Compact z modelami 100, 200 i 400 w różnych konfiguracjach została wyróżniona Złotym Medalem. Rok wcześniej Złoty Medal na największych w Polsce Międzynarodowych Targach ITM w Poznaniu otrzymała także myjnia Tarra Compact 200HP wykorzystująca opracowaną przez GT85 Polska technologię tzw. „mycia próżniowego.”

- Bardzo się cieszymy z sukcesu naszych urządzeń na polskim rynku. Oprócz Polski, oferowane przez nas rozwiązania technologii mycia przemysłowego znajdowały dotychczas swoich nabywców w Hiszpanii, Francji czy na Węgrzech. Jednakże to właśnie Niemcy są dla nas szczególnym rynkiem. Przede wszystkim dlatego, że to największy i najtrudniejszy rynek w Europie. Z Niemiec pochodzą nasi główni konkurenci. Niemieckie przedsiębiorstwa specjalizujące się w myciu przemysłowym przez lata budowały swoją silną pozycję, a branża automotive jest tam niemalże zdominowana przez rozwiązania z oferty rodzimych producentów. Zamierzamy udowodnić, że produkty GT85 Polska charakteryzuje najwyższa jakość, która czyni nas branżowym liderem nie tylko w Polsce, ale i na świecie - mówi prezes GT85 Polska Zbigniew Kurant.

Urządzenia Tarra Compact to myjnie przemysłowe o dużym wachlarzu modeli i możliwości ich konfiguracji. Najmniejszy w serii Compact 100 realizuje mycie metodą natryskową. Modele 200 i 400 myją metodą natryskowo-zanurzeniową. Co istotne dla niektórych gałęzi przemysłu, Tarra Compact 200 i 400 mogą być wyposażone w opcję suszenia próżniowego, które znacznie skraca proces i pozwala dotrzeć nawet do bardzo trudno dostępnych zakamarków umytych detali. Jako jedyna firma na rynku, GT85 Polska oferuje w modelu Compact 200HP także tzw. „mycie próżniowe”, będące opatentowaną przez lubelskiego producenta technologią.

Źródło: GT85 Polska

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę