Hannover Messe 2018 - bezpłatne zaproszenie

Targi Hanowerskie zapraszają do odwiedzenia tegorocznej edycji największych na świecie Targów Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe 2018, które odbywają się na terenach targowych w Hanowerze w dniach 23-27 kwietnia 2018 r.

Przewidywany jest udział ponad 5000 międzynarodowych wystawców i 200 000 odwiedzających specjalistów. Targom będzie towarzyszyło 1400 wydarzeń. Krajem partnerskim targów Hannover Messe 2018 jest Meksyk.

Po raz pierwszy równolegle z targami Hannover Messe 2018 odbędą się targi CeMAT 2018 - Międzynarodowe Targi Intralogistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw. W poprzedniej edycji CeMAT w roku 2016 wzięło udział 1000 wystawców z 4 krajów (55% spoza Niemiec).

Główny temat Hannover Messe 2018 - Zintegrowany Przemysł: Połącz się i współpracuj - reasumuje znaczny rozwój branży Industrie 4.0. Digitalizacja nabiera znaczenia wraz z rozwojem zdecentralizowanych systemów energetycznych. Zarówno globalne firmy, jak i mniejsze innowacyjne firmy skupiają się na nowych platformach, koncepcjach i narzędziach programowych. Inteligentna dostawa to klucz do indywidualnych produktów i inteligentnych usług.

Hannover Messe 2018 i CeMAT 2018 to światowe miejsce spotkań Industrie 4.0 & Logistics 4.0 - do odkrycia będą innowacyjne rozwiązania z obszarów automatyki, IT i energii, a także platformy służące do integracji.

Bezpłatne karty wstępu na wszystkie dni do pobrania na stronie internetowej targów.

Więcej informacji na stronach www.hannovermesse.de oraz www.cemat.de.

Źródło: Targi Hanowerskie

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę