HARTING zaprasza na Tydzień Ethernetu Przemysłowego

HARTING zaprasza na Tydzień Ethernetu Przemysłowego HARTING Technology Group

HARTING Technology Group po raz trzeci będzie gospodarzem Tygodnia Ethernetu Przemysłowego (Industrial Ethernet Week). Wydarzenie to odbędzie się w dniach 27–29 lutego 2024 r. i towarzyszyć mu będzie wielu interesujących liderów w branży. Tydzień Ethernetu Przemysłowego koncentruje się na generatywnej sztucznej inteligencji w zastosowaniach produkcyjnych, na szansach i wyzwaniach w instalacjach sieci zakładowych oraz na nowoczesnych sposobach projektowania urządzeń za pomocą modeli danych.

Dołącz do firmy HARTING i ekspertów światowego rynku liderów podczas trzeciej edycji Tygodnia Ethernetu Przemysłowego, który odbędzie się w dniach 27–29 lutego 2024 r. Przez trzy dni nasi prelegenci przeprowadzą Cię przez bieżący rozwój transformacji przemysłowej oraz pokażą rozwiązania i najlepsze praktyki dotyczące kolejnego etapu rozwoju w 2024 r. poprzez wnikliwe przykłady zastosowań, dyskusje, prezentacje i sesje techniczne.

Tematy przewodnie trzech dni:
Dzień 1 – Platformy SI i IIoT;
Dzień 2 – Instalacja na terenie fabryki;
Dzień 3 – Projektowanie urządzeń.

Dzień pierwszy skupia się na platformach Sztucznej Inteligencji (SI) i Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT). Amazon Web Services pokaże, w jaki sposób generatywna sztuczna inteligencja jest już wykorzystywana w przemyśle i jakich zmian można się spodziewać w przyszłości. Kontynuacją programu będzie demonstracja elastycznych platform inteligentnych fabryk wspieranych przez SI i IIoT firm ICONICS i Mitsubishi Electric. Pierwszy dzień zakończy się dyskusją panelową na temat wdrażania rozwiązań SI w produkcji.

Drugiego dnia przyjrzymy się instalacji sieci o dużej wydajności w zastosowaniach fabrycznych. Specjalista w zakresie sprzętu testowego, firma Softing IT Networks, pokaże, jak rozpoznać i rozwiązać typowe problemy z kompleksowymi aplikacjami okablowania Profinet. Eksperci HARTING ds. łączności udzielą następnie cennych porad na temat łączności przemysłowej Ethernet w trudnych warunkach, pokazując przetestowane zestawy kabli do użytku typu plug&play.

Trzeci dzień skupi się na nowoczesnych podejściach do projektowania urządzeń za pomocą platform „od projektu do źródła”. Eksperci ds. produktów z firm Belden i SICK AG pokażą, w jaki sposób Ethernet jednoparowy łączy poziom obiektowy z istniejącymi sieciami Ethernet, a firma Würth Elektronik rzuci światło na temat Power over Ethernet (PoE) w projektowaniu interfejsów. Tydzień zakończy otwarta dyskusja na temat zarządzania kosztami i ryzykiem w nowych projektach w obszarze elektroniki.

Więcej informacji znajdziesz na stronie elektrotechnik AUTOMATYK

Artykuł sponsorowany HARTING

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę