igus rozszerza swoje usługi o sklep internetowy z akcesoriami

Reklama
Reklama

Szukasz konfekcjonowanych przewodów z odpowiednimi złączami, ale nie możesz ich zamówić w niewielkich ilościach bezpośrednio od producenta? Firma igus oferuje dodatkową usługę ze swoim sklepem internetowym dla złączy wtykowych: klient może zamówić odpowiednie złącze do przewodu z szerokiej oferty znanych dostawców, takich jak Harting lub Intercontec, z magazynu i bez minimalnej wielkości zamówienia.

Niezależnie od tego, czy mowa o przewodach silnikowych, serwo czy do transmisji danych – dzięki swojej ofercie chainflex, firma igus oferuje użytkownikowi ekonomiczny przewód do zastosowania w e-prowadniku. Korzystając ze sklepu internetowego dla przewodów chainflex, klient może zamówić odpowiedni przewodów o pożądanej długości, a w razie potrzeby samodzielnego konfekcjonowania tego przewodu, wystarczy zakupić odpowiednie złącze. 

Reklama

W sklepie internetowym ze złączami (https://www.igus.pl/zlacza-sklep) użytkownik znajdzie szeroki wybór złączy od różnych producentów, takich jak Intercontec, FCT, Yamaichi, czy Harting. Klient może wybierać między ekonomicznym złączami wtykowymi, sygnałowymi, czy dławicami przewodowymi firmy Hummel, które są dostępne bezpośrednio z magazynu oraz bez minimalnej wielkości zamówienia. Pozwala to inżynierowi konfekcjonować i podłączyć przewód do swojego zastosowania w ciągu kilku dni.

Gotowe do podłączenia przewody do pracy ruchu, z gwarancją

Reklama

Aby zaoszczędzić czas i pieniądze, klient może skorzystać z usługi igus readycable. Specjalista od przewodów do zastosowań ruchomych, od prawie 30 lat opracowuje przewody do stosowania w e-prowadnikach i oferuje ponad 4200 gotowych do podłączenia oraz zgodnych z 24 standardami producentów,  przewodów napędowych. Po konfekcjonowaniu każdy przewód jest w 100% testowany cyfrowo. Ponieważ wszystkie nasze przewody są poddawane testom w laboratorium igus o powierzchni 3800 metrów kwadratowych, jesteśmy jedynym producentem na rynku oferującym unikalną 36-miesięczną gwarancję na całą linię przewodów.

Źródło: igus

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama