„INNOwacje w dobrej FORMie”

Targi Kraków
Reklama
Reklama

Przetwórstwo tworzyw polimerowych i produkcja form wtryskowych to jedna z branż polskiego przemysłu, która odnotowuje najwyższą dynamikę. Sercem polskiej doliny narzędziowej specjalizującej się w tych technologiach jest Bydgoszcz. Tamże w dniach 25-27 kwietnia 2017 r. odbędą się I Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM. 

Ścisła współpraca pomysłodawcy i współorganizatora targów – Bydgoskiego Klastra Przemysłowego, organizatora wykonawczego – Targów w Krakowie Sp. z o.o. oraz przedsiębiorców zaowocuje wydarzeniem, na które zarówno producenci jak i odbiorcy tego typu produktów czekali od dawna. Imprezie towarzyszyć będą konferencje, podczas których eksperci zaprezentują najnowsze rozwiązania w dziedzinie produkcji form. Będzie to jednocześnie okazja do wymiany doświadczeń i zapoznania się z nowoczesnymi technologiami.

W targach wezmą udział przedstawiciele biur projektowych i konstrukcyjnych, producenci i dystrybutorzy: narzędzi specjalnych i skrawających; technologii, obrabiarek i urządzeń do obróbki ubytkowej; łączenia i powlekania metali; obróbki powierzchniowej i wykańczającej; technologii, maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych; dostawcy materiałów i surowców: stali, półfabrykatów, siłowników, normaliów, osprzętu elektrycznego; oprzyrządowania technologicznego; przyrządów i urządzeń pomiarowo-kontrolnych; specjalistycznego oprogramowania; środków smarnych i chłodziw technologicznych. Wśród wystawców na INNOFORM na pewno nie zabraknie też firm, świadczących usługi z zakresu obróbki metali oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Duże zainteresowanie wystawców i zwiedzających pierwszą edycją targów INNOFORM pozwala założyć, że targi dla branży narzędziowo-przetwórczej staną się wydarzeniem cyklicznym (sprawdź, kto już potwierdził swoją obecność podczas targów INNOFORM). Areną targów będzie Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze, jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce.

Reklama

Dojazd:

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze
ul Gdańska 187,
85-684 Bydgoszcz

Reklama

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie www.innoform.pl.

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem wydarzenia.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama