Jubileusz MMC Hardmetal

MMC Hardmetal

 

W dniach 28 i 29 maja z okazji swojego 10-lecia firma MMC Hardmetal Poland zorganizowała w Centrum Szkoleniowym firmy MetalTeam w Kamienicy Polskiej się seminarium poświęcone osiągnięciom i planom rozwojowym firmy Mitsubishi Materials.

W trakcie seminarium zaprezentowano mi.in. najnowsze narzędzia firmy Mitsubishi Materials, w tym frezy o zmniejszonych oporach skrawania, nowe gatunki z powłoką PVD, płytki ISO do materiałów trudnoobrabialnych, wiertło z płytkami wieloostrzowymi oraz nowy frez trzpieniowy z dwustopniowym promieniem naroża. Firma MMC Hardmetal przygotowała również pokaz toczenia kanałów według specjalnej strategii obróbki oraz prezentację frezowania strategią „Vortex” na obrabiarkach firmy Mazak. 

MMC Hardmetal Poland sp. z o.o. jest oddziałem wiodącego japońskiego producenta i dostawcy narzędzi skrawających – Mitsubishi Materials Corporation. W swoich produktach stosuje on innowacyjne materiały i rozwiązania dla przemysłu obróbki metalu. Polska spółka jest jego jedynym przedstawicielem w naszym kraju od lipca 2005r. i zajmuje się sprzedażą i dystrybucją narzędzi skrawających Mitsubishi Carbide na terenie całej Polski. W swojej ofercie ma narzędzia skrawające do toczenia, frezowania, wiercenia i cięcia. Narzędzia posiadają certyfikat jakości ISO 9001:2008. 

www.mitsubishicarbide.com/EU/pl/

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę