Kolejna edycja Open House Pleszew

Kolejna edycja Open House Pleszew DMG Mori

DMG Mori po raz kolejny zaprasza do Pleszewa na Dni Otwarte. W tym roku odbędą się one w dniach 11–14 października i jak zawsze będzie to doskonała okazja do zapoznania się z obrabiarkami DMG Mori, a także z najnowszymi trendami i innowacjami w branży obróbki wiórowej.

W ramach Open House Pleszew będzie można zwiedzić jedną z najnowocześniejszych na świecie fabryk przemysłu obrabiarkowego FAMOT Pleszew, poznać zaawansowane technologicznie obrabiarki, w tym wyposażone w systemy automatyzacji. Zaprezentowana zostanie również pełna gama lokalnie produkowanych obrabiarek serii CLX, CMX i M1, a także niestandardowe rozwiązania technologiczne dla przemysłu lotniczego, motoryzacyjnego oraz budowy narzędzi i form bezpośrednio na Wydziale Obróbki Mechanicznej FAMOT Pleszew.

Powiązane firmy

DMG MORI Polska Sp. z o.o.

Agenda:

  • oficjalne powitanie,
  • factory tour,
  • prezentacja maszyn,
  • prezentacja partnerów: Fuchs, Haimer, Sandvik, Schunk, Esprit, WTO, Mitutoyo.

>>Dostęp na Open House Pleszew wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji<<

Źródło: DMG Mori

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 4/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę