Większa wydajność – trwa kampania akumulatorów Tensor

Większa wydajność – trwa kampania akumulatorów Tensor Exide Technologies

Motywem przewodnim obecnego etapu kampanii promującej baterie dedykowane do wózków widłowych jest niezrównana wydajność akumulatorów Tensor firmy Exide Technologies.

Maksymalna wydajność

Najwyższa efektywność pracy to prawdziwa wizytówka akumulatorów Tensor – wydłużenie godzin pracy o 50% i dzięki większej dostępności czasowej aktywnych wózków – rozładunek towarów nawet o 27% szybciej.

akumulator Tensor marki Exide

Unikalna konstrukcja baterii Tensor pozwala na wydłużoną żywotność i zapewnia ponad 10 000 godzin pracy. Baterie Tensor są efektywne i długotrwałe również w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Tym samym są idealne także do zastosowań na zewnątrz.

Powiązane firmy

Tensor – wydajność na najwyższym poziomie: 

  • dedykowany do nowoczesnych wózków widłowych
  • podnosi wydajność przeładunkową floty 
  • zwiększona o 50% żywotność
  • idealny do stosowania w chłodnych miejscach

grafika żywotność akumulatorów Exide

Dzięki akumulatorom Tensor wózki widłowe mogą pracować znacznie dłużej w obrębie jednego cyklu ładowania. Oznacza to, że (nawet przy takiej samej liczbie cykli pracy) całkowita liczba przepracowanych godzin będzie znacznie wyższa niż w przypadku standardowych baterii przemysłowych. Ponadto, dzięki niższej, średniej temperaturze roboczej większa jest ogólna żywotność baterii Tensor.

Źródło: Exide Technologies

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę