Konferencja prasowa firmy Hurco na Targach AMB w Stuttgarcie

Konferencja prasowa firmy Hurco na Targach AMB w Stuttgarcie Canva

W dniach 13–17 września br. odbędą się w Stuttgarcie Międzynarodowe Targi Obróbki Metali (AMB), które w tym roku koncentrować się będą na zautomatyzowanych systemach załadunku przedmiotów do obróbki w centrach frezujących i tokarskich.

Firma Hurco GmbH Werkzeugmaschinen zaprezentuje centra obróbcze oraz systemy sterowania Hurco, a także zaoferuje firmom produkujących wyroby w małych seriach możliwość konsultacji w zakresie automatyzacji procesów obróbki. Firma zaprasza w związku z tym na konferencję prasową, która odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Obróbki Metali.

Konferencja prasowa w języku niemieckim odbędzie się 14 września 2022 r. w godz. od 15 do 16 w hali nr 10, na stoisku nr B62, natomiast w języku angielskim – tego samego dnia i w tym samym miejscu w godz. od 16 do 17.

W konferencji wezmą udział przedstawiciele firmy Hurco:

* Michael Auer – dyrektor zarządzający,
* Sebastian Herr – dyrektor działu techniki zastosowań,
* Alexandra Banek – dyrektor działu marketingu.

Źródło: Hurco

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę