Konkurs ASTOR na Najlepszą Pracę Dyplomową

Astor sp. z o.o.

W ramach działań mających na celu wspieranie polskiej edukacji firma ASTOR prowadzi od 1998 roku konkursy na najlepszą pracę dyplomową wykonaną w oparciu o produkty ze swojej oferty. Ogłoszono właśnie XV edycję tego konkursu.

Inicjatywa podjęta 15 lat temu przez firmę ASTOR ma na celu pogłębianie zainteresowań nowoczesnymi technologiami w tym automatyką, informatyką czy robotyką przemysłową już na etapie szkoły średniej oraz przygotowanie przyszłej kadry inżynierskiej do podjęcia pracy zawodowej. Co ważne, prezentowane projekty konkursowe często znajdują zastosowanie w realnych sytuacjach
i bywają wdrażane w polskich przedsiębiorstwach. ASTOR zachęca przyszłych inżynierów do tworzenia prac dyplomowych, w oparciu o rozwiązania globalnych dostawców, z którymi współpracuje. Specjaliści z firmy służą uczestnikom konkursu wsparciem merytorycznym oraz udostępniają zaawansowane zaplecze technologiczne.

Tematyka prac zgłaszanych do konkursu może być związana z systemami sterowania linią produkcyjną, monitoringiem i wizualizacją procesów przemysłowych, automatyzacją procesów produkcyjnych czy stanowiskami zrobotyzowanymi. Przy ocenie prac konkursowych, jury kieruje się ich innowacyjnością, poziomem technicznego wykonania oraz możliwością wdrożenia w praktyce.

Autorzy najlepszych prac otrzymują nagrody pieniężne.
W kategorii szkół wyższych:
I miejsce, nagroda główna: 5000 zł,
II miejsce: 3000 zł,
III miejsce: 1500 zł.

W kategorii szkół średnich:
I miejsce, nagroda główna: 1500 zł,
II miejsce: 1000 zł,
III miejsce: 500 zł.

Prace należy zgłaszać do 10 października 2013 roku.
Zgłaszane prace wraz z wypełnionym formularzem należy przesyłać e-mailem na adres: konkursprac@astor.com.pl lub pocztą na adres:
ASTOR sp. z o.o.
"Konkurs prac dyplomowych"
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej.

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę