Krakowski Park Technologiczny gospodarzem strefy start-upów

Krakowski Park Technologiczny gospodarzem strefy start-upów KPT

Podczas targów KPT ScaleUP wiodący polski akcelerator Przemysłu 4.0 zorganizuje strefę dla technologicznych start-upów. To okazja do zapoznania się z najciekawszymi przemysłowymi innowacjami.

Celem akceleratora KPT ScaleUP jest aranżowanie współpracy między technologicznymi start-upami a dużymi przemysłowymi firmami. Końcowym efektem takiej kooperacji jest wprowadzanie na rynek i upowszechnianie nowatorskich rozwiązań, opracowywanych przez młode spółki. Działalność akceleratora sprawia, że mało rozpoznawalne i dopiero rozpoczynające biznesową aktywność start-upy zyskują bezcenną okazję do bezpośredniej współpracy z gigantami polskiego przemysłu.

W tym roku goście poznańskich targów ITM INDUSTRY EUROPE będą mogli osobiście przekonać się o skuteczności działań KPT ScaleUP w obszarze unowocześniania polskiej gospodarki. Ważnym wydarzeniem będzie prezentacja start-upów przed publicznością.

odbiór zaproszenia

Podczas niej ich przedstawiciele opowiedzą o efektach akceleracji i korzyściach, które wynikają z wdrożeń dla odbiorców technologii. W krótkich, dynamicznych prezentacjach przybliżą szczegóły zarówno wykorzystanej technologii, jak i współpracy z dużą firmą przemysłową. DemoDay odbędzie się 1 czerwca w hali nr 3 na Scenie Trendów dla Przemysłu.

>>Zobacz więcej nt. Startup Days<<

Źródło: Grupa MTP

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę