LVD Company z tytułem Najlepiej Zarządzanej Firmy

LVD Company z tytułem Najlepiej Zarządzanej Firmy LVD

Grupa LVD jest reprezentowana w 47 krajach, ma 19 filii i wiele zakładów produkcyjnych w Europie i USA. W 2020 r. pomimo wyzwań związanych z pandemią firma wprowadziła jedne ze swoich najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn do obróbki blach, w tym służące do automatycznego procesu cięcia zrobotyzowane cele.

Tytuł Najlepiej Zarządzanych Firm przyznawany jest corocznie przez Deloitte Private, Econopolis i KU Leuven dla prywatnych firm belgijskich z najwyższymi procesami zarządzania, dbałością o zrównoważone zarządzanie i dobrymi wynikami finansowymi. Doceniono szerokie możliwości, duże zaangażowanie i wyniki finansowe oraz podążanie za wyjątkowymi wyzwaniami roku 2020, odporność, przywództwo i zwinność. Ostatecznie wybrano sześć firm, które na tym polu odznaczały się wyjątkowo dobrze.

– Jesteśmy dumni z tego tytułu i zdobycia go czwarty rok z rzędu – powiedział Carl Dewulf, dyrektor generalny LVD Company. – Jako firma rodzinna nasz proces planowania strategicznego jest dynamiczny, co pozwala nam szybko dostosowywać strategię i taktykę do warunków biznesowych. W roku niezwykłych okoliczności ta zwinność dobrze nam służyła.

Źródło: LVD

 

 

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę