Maintenance 2015 coraz bliżej

Reklama
Reklama

Wielkimi krokami zbliża się największa impreza branży utrzymania ruchu Maintenance 2015, organizowana w Międzynarodowym Centrum Targowo – Kongresowym EXPO przez Targi w Krakowie.

6-7 października w jednym miejscu zbiorą się producenci i dostawcy, chcący zaprezentować gościom targów najnowsze technologie oraz rozwiązania dedykowane dla przemysłu, jak również własne, cenne doświadczenia w zakresie utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji.

Reklama

Równolegle odbędą się powiązane tematycznie Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych. Na obydwu wydarzeniach nie zabraknie przedsiębiorców, inżynierów oraz specjalistów, którzy na co dzień zajmują się sprawami związanymi z prawidłowym funkcjonowaniem zakładów przemysłowych. Z roku na rok powiększa się liczba wystawców a udział w imprezie jest szansą na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Szeroki zakres oferty powinien zainteresować przedstawicieli tak różnych dziedzin, jak przemysł spożywczy, chemiczny, budowlany czy wydobywczy.

Jak prezentuje się program towarzyszący targom Maintenance oraz SyMas? Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu, seminaria workShops, oraz konferencja Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich - to tylko niektóre z atrakcji. Uczestnicy targów będą mieli również okazję, aby wziąć udział w pokazach wybuchów i zabezpieczeń przeciwwybuchowych przygotowanych przez Grupę WOLFF.

Reklama

Obserwatorzy pokazu będą mogli osobiście przekonać się o sile wybuchów do jakich dochodzi w środowisku przemysłowym, obserwując eksplozje przy udziale m.in. mąki czy skrobi kukurydzianej. Problem jest poważny i aktualny, o czym świadczą statystyki GUS, wedle których w roku 2014 ponad 480 tysięcy osób w Polsce pracowało w warunkach zagrożenia zdrowia i życia. Co więcej według danych Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej w ubiegłym roku doszło do blisko 100 pożarów w zakładach produkcji i magazynach spowodowanych samozapłonem biologicznym lub chemicznym.

Na stronach www.mtc.krakow.pl oraz www.symas.krakow.pl znajduje się formularz uprawniający do bezpłatnego wstępu na targi oraz szczegółowe informacje dotyczące przebiegu Targów.

Źródło: Materiał organizatora

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama