Michelin od kuchni, czyli wyzwanie dla pasjonatów automatyki

Pixabay

Michelin, czyli największy w Europie i jeden z największych na świecie producent opon, za pomocą internetowej platformy crowdsourcingowej – www.millionyou.pl, rzucił wyzwanie pasjonatom szeroko pojętej automatyki z całej Polski. Biorący udział w wyzwaniu internetowym uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności, zdobyć nowe doświadczenie oraz liczne nagrody finansowe.

Punktem wyjścia do stworzenia zadań, poprzez platformę internetową MilionYou było przybliżenie wyzwań przed jakimi staną kandydaci rozpoczynając karierę w Michelin. Program Michelin to krok w kierunku edukacji poprzez praktykę oraz budowanie wartości uczestników poprzez aktywne nagradzanie ich wkładu. 

10 najlepszych uczestników odwiedziło fabrykę Michelin w Olsztynie

Z 369 uczestników, którzy wzięli udział w wyzwaniu specjaliści Michelin wybrali 10 najlepszych, którzy mieli szansę odwiedzić fabrykę opon Michelin w Olsztynie. Uczestnicy na własne oczy, zobaczyli jak programowane są maszyny oraz roboty w Michelin. Każdy z nich miał szansę doświadczyć jak w rzeczywistości wygląda praca automatyka. Dodatkowo, uczestnicy rozmawiali z działem personalnym Michelin o warunkach pracy w firmie oraz o możliwości odbycia stażu.

Michelin otwarty na Twoje pomysły

Firma Michelin otworzyła się na pomysły pasjonatów automatyki i robotyki. Tym samym pokazując jak dużą wartością jest proaktywny dialog z grupą osób, które mają niesztampowe pomysły na rozwój firmy. Właśnie dlatego, uczestnicy wyzwania na platformie MillionYou mogą sprawdzić się jako potencjalni pracownicy.

Źródło: Michelin

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę