Międzynarodowa konferencja dedykowana klastrom

Reklama
Reklama

Ministerstwo Rozwoju we współpracy z duńską Agencją ds. Nauki, Technologii i Innowacji organizuje międzynarodową konferencję dedykowaną klastrom, która odbędzie się w dniach 19 – 20 września 2016 r. w Warszawie. 

Konferencja jest jednym z projektów realizowanych w ramach współpracy w grupie BSR Stars (Baltic Sea Region Cooperation). Wydarzenie jest wyjątkową okazją do nawiązania kontaktów z koordynatorami klastrów i przedstawicielami innych sieci przedsiębiorstw z całej Europy w celu wymiany doświadczeń i znalezienia partnerów do międzynarodowych projektów.

Reklama

Program obejmie zarówno sesję uprzednio zaaranżowanych bilateralnych spotkań, jak też część seminaryjną i warsztatową. Zeszłoroczna edycja wydarzenia zgromadziła przedstawicieli ponad 150 klastrów z 32 krajów.

Reklama

Źródło: Ministerstwo Rozwoju

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama