MM Speakers Corner - lista prelegentów oraz konkurs

Podczas panelu dyskusyjnego MM Speakers Corner, który odbędzie się już 14 października na targach EUROTOOL®, redakcja MM Magazynu Przemysłowego zaprasza do udziału w loterii wizytówkowej z cennymi nagrodami.

MM Speakers Corner to pierwsze tego rodzaju wydarzenie na targah EUROTOOL®. Wraz z zaproszonymi gośćmi, będziemy dyskutować o najważniejszych sprawach związanych z przemysłem. To świetna okazja do wymiany poglądów oraz szansa na merytoryczne rozmowy o kondycji branży i jej przyszłości.

MM Speakers Corner został podzielony na cztery obszerne panele dyskusyjne, a w każdym z nich omawiany będzie inny temat ze specjalistami. Dyskusje poprowadzi znany dziennikarz TVP Radosław Brzózka, który wprowadzi uczestników w poszczególne zagadnienia.

Dziś przedstawiamy pełną listę prelegentów, która znajduje się poniżej. Warto jednak podkreślić, że organizowane przez MM Magazyn Przemysłowy panele dyskusyjne, to nie koniec atrakcji dla zwiedzających.

LOTERIA WIZYTÓWKOWA

Po każdym z paneli w ramach MM Speakers Corner odbędzie się loteria wizytówkowa, w której można wygrać elektronarzędzia z firmy Proma, zestawy profesjonalnych narzędzi GARANT oraz roczną prenumeratę MM Magazynu Przemysłowego. Aby wziąć udział w loterii, wystarczy podczas panelu dyskusyjnego przekazać swoją wizytówkę hostessie i czekać na rozstrzygnięcie konkursu.

Nagrody zostały ufundowane przez firmy PROMA Polska i Perschmann.

Regulamin konkursu można znaleźć w tym miejscu.

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę