Mocap – szeroki wybór jakościowych produktów

Mocap – szeroki wybór jakościowych produktów Mocap

Mocap jest liderem na rynku produktów z tworzyw sztucznych, produktów maskujących służących do ochrony produktów oraz ich wykańczania i przechowywania. Firma rozpoczęła produkcję w 1982 r. w St. Louis w stanie Missouri w USA. Reputacja przedsiębiorstwa jako wysokiej jakości dostawcy zorientowanego na sprzedaż jakościowych produktów sprawiła, że do 1994 r. Mocap otworzył dwie nowe fabryki w Missouri i najnowocześniejszy zakład formowania w tzw. technologii Dip moulding – w Wielkiej Brytanii.

Firma Mocap odpowiedziała na rosnące zapotrzebowanie rynku na wysokiej jakości produkty maskujące w niskiej cenie i opracowała pełną linię zatyczek i nakładek powstałych poprzez formowanie wtryskowe. W 2000 r. z powodzeniem otworzyła oddział Cleartec Packaging, który nadal się rozwija, aby sprostać wymaganiom rynku opakowań. Firma stara się oferować produkty najwyższej jakości i w konkurencyjnych cenach, a także inwestować w swoich pracowników oraz obiekty produkcyjne.

Na przestrzeni lat Mocap rozszerzył swoje zakłady, możliwości i linie produktów (z LDPE, PE, PP, PVC, EPDM, silikonowe i inne), aby lepiej służyć swoim lojalnym odbiorcom. Zakłady produkcyjne na całym świecie stosują wyłącznie najnowsze technologie wtrysku, wytłaczania czy też dip mouldingu. Z oddziałów w Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, Azji, Europie i Wielkiej Brytanii, firma nadal dostarcza rozwiązania dla przedsiębiorstw na całym świecie. Najnowszy zakład przedsiębiorstwa, w miejscowości Zhongshan, Guangdong (Chiny) z własną narzędziownią, umożliwia oferowanie produktów w przystępnych cenach rynkowych.

Grafika

Znacznym przedsięwzięciem w rozwoju firmy było przejęcie w 2015 r. Beckett Packaginga w Sheffield w Wielkiej Brytanii. Beckett Packaging jest wiodącym producentem opakowań i pojemników stosowanych szeroko w przemyśle narzędziowym oraz w handlu hurtowym i detalicznym. Rozwiązania te obejmują pojemniki teleskopowe okrągłe, kwadratowe i prostokątne, a także kartony, opakowania do wierteł, frezów oraz pozostałych narzędzi tnących.

Grafika

W ostatnim czasie firma poszerzyła gamę produktów o ponad 50 różnych rozmiarów opakowań IB Boxes służących do pakowania wkładów z ostrzami z węglika spiekanego. Do zbioru transparentnych, wytłaczanych tub Cleartec dołączyły także tuby kwadratowe z zatyczkami, które sprawdzą się jako opakowanie z przeznaczeniem dla wielu aplikacji detalicznych i przemysłowych.

Grafika

Kierownictwo firmy Mocap cieszy fakt, że może inwestować w doświadczonych specjalistów, którzy zawsze są gotowi zaoferować klientom pomocne i użyteczne rozwiązania. Firma zaprasza do kontaktu z ze swoim Biurem Sprzedaży: info@mocap.com.pl, +48 22 397 15 80.

Źródło: Mocap
 

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę