Modułowy system wytaczarski Multipafana

Modułowy system wytaczarski Multipafana PAFANA

W 2021 r. PAFANA obchodzi 76. rocznicę powstania. Początkowe lata istnienia firmy to produkcja narzędzi dla potrzeb rolnictwa i rzemiosła. Kolejnym etapem było wprowadzenie do produkcji narzędzi skrawających ze stali szybkotnących oraz z wlutowaną płytką skrawającą z węglików spiekanych. Teraz PAFANA prezentuje modułowy system wytaczarski.

Doskonalenie procesów projektowania i wytwarzania narzędzi skrawających oraz wdrażanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych pozwala oferować wyroby spełniające wymagania nowoczesnego parku maszynowego. Spółka stosuje energooszczędne, ekologiczne, nowoczesne technologie, zapewniając konkurencyjność jej wyrobów wobec najlepszych firm narzędziowych. Teraz PAFANA prezentuje modułowy system wytaczarski Multipafana. Zestaw wytaczarski NWGW 10150.

Grafika

Grafika

 

Korzyści dla klientów, które wiążą się z użytkowaniem zestawu, to: szeroki zakres wytaczania (od 10 do 150 mm), dokładność wytaczania 0,02 mm na średnicy, głowica jest kompatybilna i montowana do chwytów wytaczarskich z systemu wytaczarskiego Multipafana.

Grafika

Profesjonalne wyposażenie zestawu umożliwia wykonanie wytaczania wstecznego (zwrotnego) od 94 do 150 mm i otaczania powierzchni walcowych (czopów) o średnicach do Ø45 i długości do 40 mm. W nożach wytaczarskich będących na wyposażeniu głowicy  montowane są płytki wg ISO, typy CCMT 0602… i CCMT 09T3…

Grafika

Źródło: PAFANA

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę