Moduły pasywne, czyli uproszczone okablowanie

Murrelektronik
Reklama
Reklama

Coraz większa złożoność maszyn i instalacji elektrycznych to również rosnący poziom automatyzacji. Niejednokrotnie prowadzenie odrębnego okablowania dla każdej nowo zainstalowanej maszyny jest czasochłonne i trudne – konieczne jest konstruowanie skomplikowanych obwodów, a to utrudnia diagnostykę. Te kwestie można łatwo rozwiązać. Nie ma przy tym potrzeby zmiany dotychczasowych zasobów ani organizowania dodatkowych szkoleń.

Moduły pasywne poprawiają wydajność i niezawodność aplikacji. Zaprojektowano je z myślą o uproszczeniu okablowania.

Reklama

Oferowane przez Murrelektronik moduły pasywne wyróżniają trzy zasadnicze atuty:

  • dzięki zintegrowanemu przewodowi zmniejszają liczbę pojedynczych przewodów łączących czujniki i elementy wykonawcze z szafą sterowniczą,
  • wstępnie zarobione konektory zwiększają wydajność i niezawodność systemu poprzez skrócenie czasu instalacji,
  • usprawniają diagnostykę, prezentując status za pomocą dwukolorowych diod LED,

 

Reklama

Gama modułów pasywnych Murrelektronik obejmuje rozwiązania dla przemysłu spożywczego, linii montażowych, maszyn produkcyjnych i pakujących, jak również maszyn CNC i przemysłowych aplikacji zrobotyzowanych.

www.murrelektronik.pl

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama