Największy piec retortowy Seco/Warwick pojedzie do Hiszpanii

Największy piec retortowy Seco/Warwick pojedzie do Hiszpanii Seco/Warwick

Spółka ma już dziesięć rozwiązań Seco/Warwick, a obecny kontrakt związany jest z dostawą dwóch urządzeń próżniowych do hiszpańskiego oddziału Grupy – Aalberts Surface Technologies TEY. Aalberts zamówił, największy z portfolio Seco/Warwick, poziomy piec retortowy do wysokiego odpuszczania z płukaniem próżniowym oraz flagowy produkt Grupy – piec próżniowy Vector. To kolejne urządzenia Seco/Warwick w parku maszynowym partnera.

Zamówione urządzenia rozwiązują problem klienta z hartowaniem elementów o większych gabarytach. Vector, wykorzystując przestrzeń roboczą 600 x 600 x 900, znacznie zwiększy wydajność obecnej hartowni (tj. poprawi ekonomikę procesów hartowania). Piec retortowy znacznie zwiększy moce przerobowe obecnej hartowni w zakresie procesów odpuszczania.

Powiązane firmy

SECO/WARWICK S.A.

– Można powiedzieć, że to swego rodzaju jubileusz. To już dziesiąty kontrakt, który podpisaliśmy z Grupą Aalberts. Dostarczaliśmy urządzenia próżniowe i atmosferowe do różnych europejskich oddziałów tej Grupy. Cieszy, że w ramach Grupy ten klient rekomenduje Seco/Warwick jako dostawcę rozwiązań. To ważne, że dla hartowni usługowych stajemy się firmą pierwszego wyboru. Z jednej strony ma na to wpływ jakość naszych produktów. Z drugiej nasze bardzo szerokie portfolio i możliwości dostosowywania urządzeń do bardzo konkretnych potrzeb wskazuje Maciej Korecki, wiceprezes Segmentu Pieców Próżniowych w Grupie Seco/Warwick. – Ostatnie zamówienia obejmowały m.in. piece próżniowe Vector, czy trzykomorowy piec próżniowy CaseMaster Evolution-T. Dostarczaliśmy urządzenia do spółek zlokalizowanych w Holandii, Hiszpanii i Polsce. I jesteśmy otwarci na kolejne wyzwania.

– Z Grupą Aalberts Surface Technologies jesteśmy bardzo związani. To jedna z firm, do których dostarczyliśmy najwięcej naszych urządzeń. Po raz kolejny mamy okazję przyczynić się do podniesienia efektywności jednej z europejskich hartowni i rozbudowywać jej park maszynowy o niezawodne urządzenia Seco/Warwick. Unikatowość tej współpracy polega na tym, że dostarczaliśmy różnorodne technologie do wielu europejskich oddziałów tej spółki. Fakt, że Grupa Aalberts Surface Technologies ma do nas zaufanie i ponownie wybiera nasze urządzenia, jest dla nas komplementem i zobowiązaniem, którego jako firma pierwszego wyboru chcemy się podjąć – dopowiada Sławomir Woźniak, prezes zarządu Grupy Seco/Warwick.

Aalberts Surface Technologies to globalna firma z ponad 80-letnim doświadczeniem, która działa w ponad 70 krajach. Producent obsługuje głównie przemysł samochodowy, a także szeroko rozumiany przemysł maszynowy. Seco/Warwick podpisał z tą międzynarodową Grupą już dziesiąty kontrakt. Współpraca na linii obu firm jest wzorowa, o czym świadczą kolejne zlecenia.

– Po raz kolejny urządzenia Seco/Warwick przyczynią się do zwiększenia wydajności całej naszej Grupy. Współpraca z Seco/Warwick układa się bardzo dobrze. Jest to dla nas marka pierwszego wyboru, ponieważ w zakresie obróbki cieplnej metali oferuje niezawodne urządzenia, partnerskie podejście i szeroki zespół specjalistów – powiedział Alberto Martin, Dyrektor Sprzedaży z Aalberts Surface Technologies TEY.

Źródło: Seco/Warwick

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę