Nowe targi prezentują łańcuch procesów z sektora obróbki tworzyw sztucznych

Mepax
Reklama
Reklama

Targi FMB 2015 po raz pierwszy będą prowadzone równolegle z nowymi targami poświęconymi tematyce przetwórstwa tworzyw sztucznych - FKT.

Jedenasta edycja targów FMB organizowanych dla dostawców z dziedziny inżynierii mechanicznej, organizowanych w Bad Salzuflen Exhibition Centre w dniach od 4 do 6 listopada 2015, zapewni inżynierom z działów projektowych i zaopatrzenia z dziedziny mechaniki i inżynierii produkcji obszerny przegląd rynkowy komponentów, systemów i oferowanych usług.

Reklama

Jednakże, do tej pory zawsze był jeden wyjątek: Podczas, gdy dziedzinę obróbki metali reprezentowali liczni specjaliści z zakresu m.in. odlewów żelaza i metali lekkich, produkcji narzędzi i form oraz produkcji obrabiarek do metali, liczba dostawców z dziedziny tworzyw sztucznych była stosunkowo niewielka.

Nadchodzące targi FMB mają przynieść zmianę w tym zakresie. Clarion Events Deutschland, firma z Bielefeld zajmująca się organizacją imprez targowych uruchamia w 2015 roku FKT – targi specjalistyczne z dziedziny inżynierii tworzyw sztucznych, prowadzone równolegle z targami inżynierii mechanicznej w centrum wystawienniczym.

Reklama

FKT to targi skierowane dla inżynierów projektowych, inżynierów działów zaopatrzenia i decydentów z sektora obróbki tworzyw sztucznych. Region East Westphalia-Lippe stanowi ważne centrum tego przemysłu, obejmujące około 500 firm zatrudniających 17.000 pracowników i generujących roczną sprzedaż przekraczającą 3 miliardy euro. Trzeba do tego dodać wiele zakładów produkcyjnych wykorzystujących ogromną liczbę elementów z tworzyw sztucznych do produkcji takich podzespołów, jak uchwyty, przełączniki, elementy sterowania, urządzenia AGD i podzespoły dla motoryzacji.

Źródło: Mepax.com

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama