Elesa+Ganter oferuje uchwyty rurowe EVH

Nowość! Elesa+Ganter oferuje uchwyty rurowe EVH Elesa+Ganter

Elesa+Ganter wprowadziła do oferty nowe uchwyty rurowe o oznaczeniu EVH. Nowy produkt wyróżnia się ergonomią, designem i bezpieczeństwem użytkowania. Konstrukcja oparta na owalnym przekroju i kompaktowym kształcie zapobiega obracaniu się uchwytu. Dzięki temu jest polecany do zastosowań związanych z otwieraniem i zamykaniem drzwi maszyn i urządzeń.

– Elesa+Ganter oferuje szeroki zakres uchwytów rurowych, które poprzez indywidualne cechy, takie jak: kształt, rodzaj materiału, rozmiar lub kolor są w stanie sprostać wymaganiom większości aplikacji. Bogata oferta powstała w oparciu o obserwacje potrzeb klientów i dialog z nimi. Dzięki temu możemy dostarczać wysokiej jakości rozwiązania pełniące określone funkcje i jednocześnie nadające urządzeniom eleganckiego wyglądu – powiedział Filip Granowski, dyrektor zarządzający Elesa+Ganter Polska.

Powiązane firmy

Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o.
Uchwyty
Uchwyt EVH

Profil rurowy uchwytu jest dostępny w dwóch standardowych wersjach:

* z powłoką z żywicy epoksydowej w kolorze grafitowym, wykończonym na mat,

* z anodowanego aluminium w kolorze neutralnym.

Przekrój uchwytu
Widok przekroju uchwytu EVH

Wsporniki wykonane z technopolimeru na bazie poliamidu (PA) są mocowane do owalnego profilu uchwytu za pomocą elementu rozporowego, podobnie jak w uchwytach ETH. Dla zwiększenia estetyki wkręty mocujące zostały zasłonięte pokrywkami maskującymi z tworzywa w różnych kolorach Elecolors. Błyszczące pokrywy wspornika tworzą wyraźny kontrast z matowym uchwytem.

Uchwyty
Uchwyty EVH w linii kolorystycznej Elecolors

Linia elementów Elecolors jest idealną propozycją, która w prosty sposób pozwoli uatrakcyjnić urządzenie, dzięki ofercie produktów w siedmiu najpopularniejszych kolorach:

* pure orange – RAL 2004,
* jasnoszary – RAL 7035,
* żółty colza – RAL 1021,
* pastelowy niebieski – RAL 5024,
* ognisty czerwony – RAL 3000,
* zielony – RAL 6917,
* czarny – RAL 9005.

EleColors

Uchwyt EVH jest dostępny w kilku standardowych rozmiarach, do 700 mm rozstawu otworów mocujących. Ze względu na modułową konstrukcję może być również oferowany w niestandardowych długościach (na specjalne zamówienie). Solidne wykonanie i przemyślany design sprawiają, że uchwyt rurowy EVH nadaje się zarówno do drzwi, osłon, pokryw maszyn i urządzeń, jak i różnorodnego sprzętu, stosowanego poza sektorem przemysłowym.

Źródło: Elesa+Ganter

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 4/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę