Nowości w rowkowaniu i przecinaniu od Dormer Pramet

Nowości w rowkowaniu i przecinaniu od Dormer Pramet Dormer Pramet

Jesienne nowości produktowe Dormer Pramet to poszerzona linia produktów do rowkowania i przecinania, nowe wiertła HSS, gwintowniki i narzędzia wysokowydajne.

Asortyment Pramet GL został wzbogacony o narzędzia z chłodzeniem wewnętrznym doprowadzonym pod wysokim ciśnieniem, narzędzia do wewnętrznego rowkowania i rowków czołowych, jednostronne płytki do bardzo głębokiego rowkowania i przecinania oraz wiele innych drobnych dodatków, które sprawiają, że asortyment GL jest w pełni dojrzały i konkurencyjny.

Dormer GL HSS

Firma Dormer Pramet prowadziła również nowe wiertła Dormer HSS z trójpłaszczyznowym chwytem zapobiegającym ślizganiu się w uchwycie. Nowe ekonomiczne gwintowniki Dormer HSS do ręcznych elektronarzędzi. Wykrętaki do śrub i kompletne zestawy do demontażu śrub. Dzięki tym nowościom praca w działach serwisu i utrzymania ruchu stanie się przyjemna i prosta.

Dormer HSS

Źródło: Dormer Pramet

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę