Dr Lucian Dold - nowy dyrektor generalny w OMRON Corporation

OMRON

OMRON Corporation, światowy lider w dziedzinie automatyki przemysłowej i rozwiązań technologicznych, ma przyjemność ogłosić powołanie dr. Luciana Dolda na stanowisko starszego dyrektora generalnego ds. rozwoju globalnego biznesu. Dr Dold, wizjonerski lider z ponad 30-letnim doświadczeniem w automatyce przemysłowej, wnosi do tej kluczowej dla Omron roli swoją wiedzę i pasję do transformacji cyfrowej.

Karierę dr. Dolda wyróżnia zaangażowanie w promowanie globalnej współpracy między użytkownikami końcowymi i partnerami oraz napędzanie innowacji i wzrostu w sektorze automatyki przemysłowej. Dzięki swojej rozległej sieci kontaktów i dogłębnej wiedzy branżowej odgrywa kluczową rolę w tworzeniu nowej wartości w produkcji na całym świecie.

Powiązane firmy

Omron Electronics

Oprócz swoich obowiązków korporacyjnych, dr Dold jest oddanym wykładowcą na Uniwersytecie DHBW. Tam przekazuje swoją wiedzę na temat strategii cyfryzacji produkcji, wyposażając kolejne pokolenie profesjonalistów w umiejętności potrzebne do rozwoju w dynamicznym krajobrazie przemysłu 4.0.

OMRON

Lucian Dold skomentował swoją nową rolę: "Długoterminowa wizja OMRON Shaping the Future 2030 toruje drogę do ścisłej współpracy między klientami, partnerami i firmami technologicznymi w celu realizacji zrównoważonego biznesu w transformującym się społeczeństwie. Moja misja jest w pełni globalna i przekracza wszelkie ograniczenia, jakie możemy napotkać w konwencjonalnych strukturach. Wraz z naszym ogólnoświatowym zespołem staram się wprowadzać innowacje i inkubować generowanie wartości, wykorzystując transformację cyfrową i zrównoważone zobowiązania OMRON i naszych globalnych klientów".

Dr Dold uzyskał tytuł doktora administracji biznesowej w specjalizacji inwestycji i transformacji cyfrowej na Uniwersytecie Middlesex (2015-2020), gdzie był zaangażowany w działania związane z przemysłem 4.0 i cyfryzacją, a także posiada dyplom w dziedzinie inżynierii elektrycznej i elektronicznej, inżynierii mechanicznej i automatyki w Hochschule Furtwangen.

Źródło: OMRON

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę