Omron wyróżniona w S&P Global Sustainability Yearbook 2024

Omron wyróżniona w S&P Global Sustainability Yearbook 2024 Omron

Firma Omron Corporation została wyróżniona w S&P Global Sustainability Yearbook 2024. Ten raport to jedna z najbardziej wyczerpujących publikacji na świecie, która zawiera dogłębną analizę odpowiedzialności korporacyjnej oraz prezentuje wyniki zrównoważonego rozwoju największych firm na świecie. Omron po raz czwarty z rzędu otrzymuje międzynarodowe uznanie za swe wysiłki na rzecz ochrony środowiska, społeczeństwa i ładu korporacyjnego w branży przyrządów, komponentów i sprzętu elektronicznego.

Powiązane firmy

Omron Electronics

Oceny CSA S&P Global są wystawiane przez S&P Global — jednego z głównych światowych dostawców badań i ocen w dziedzinie inwestowania odpowiedzialnego społecznie (SRI). W ramach 2023 Corporate Sustainability Assessment (CSA) poddano ocenie ponad 9400 firm wiodących w zakresie zrównoważonego rozwoju z 62 różnych branż. Tylko 759 firm o najlepszych wynikach znalazło się w Sustainability Yearbook 2024, w tym firma Omron.

Jesteśmy dumni z uznania naszych wysiłków na rzecz zrównoważonego rozwoju i uważamy, że to prestiżowe wyróżnienie jest wynikiem naszych nieustannych starań w osiągnięciu pełnej integracji kluczowych kwestii zrównoważonego rozwoju określonych w naszej długoterminowej wizji Shaping the Future 2030 (SF2030) we wszystkich naszych działaniach biznesowych. Naszą główną misją jest wprowadzanie innowacji na rzecz zrównoważonej przyszłości. Robimy to, stawiając ludzi i planetę w centrum wszystkich naszych decyzji i działań. Działamy na rzecz wzmocnienia współpracy z naszymi pracownikami, klientami i partnerami biznesowymi oraz promowania jawności informacji – skomentował Yue Liu, dyrektor generalny oddziału ds. promowania zrównoważonego rozwoju

Wkład firmy Omron w zrównoważoną przyszłość

Firma Omron wierzy we włączenie wizji zrównoważonej przyszłości do swojej organizacji w sposób holistyczny i praktykuje to poprzez tworzenie wartości społecznej za pośrednictwem działań biznesowych i przyczyniania się do rozwoju społeczeństwa. Znajduje to również odzwierciedlenie w wyróżnieniu firmy Omron przez kilka innych instytucji oceniających ESG na całym świecie. Wzmacniając możliwości ludzi poprzez automatyzację, firma Omron dąży do zapewnienia zdrowego, neutralnego pod względem emisji dwutlenku węgla i inkluzywnego zdigitalizowanego społeczeństwa.

Źródło: Omron Corporation

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę