Strategiczne partnerstwo Neura Robotics i Omron

Strategiczne partnerstwo Neura Robotics i Omron Omron

Ideą partnerstwa jest zrewolucjonizowanie branży produkcyjnej poprzez wprowadzenie robotów kognitywnych do automatyzacji fabryk, wykorzystując zaawansowane możliwości sztucznej inteligencji w celu zwiększenia wydajności, elastyczności i bezpieczeństwa.

W przeciwieństwie do tradycyjnych robotów przemysłowych, roboty kognitywne mają zdolność uczenia się na podstawie otoczenia, autonomicznego podejmowania decyzji i dostosowywania się do dynamicznych scenariuszy produkcyjnych. Otwiera to nowe możliwości zastosowań, w tym wykonywanie skomplikowanych zadań montażowych, szczegółowej kontroli jakości i adaptacyjnych procesów obsługi materiałów.

Powiązane firmy

Omron Electronics

Postrzegamy technologie kognitywne Neura Robotics jako niepowtarzalną szansę rozwoju dla robotyki przemysłowej. Łącząc innowacyjne rozwiązania Neura Robotics z globalnym zasięgiem i portfolio automatyzacji Omron, zapewnimy klientom nowe sposoby na zwiększenie bezpieczeństwa, produktywności i elastyczności ich działań – podkreśla Olivier Welker, prezes i dyrektor generalny Omron Robotics and Safety Technologies.

Silne partnerstwa i sojusze są kluczem do przyspieszenia wzrostu. Strategiczne połączenie Omron i Neura Robotics jest kamieniem milowym w historii automatyki przemysłowej. Przybliża nas to znacząco do celu, jakim jest zrewolucjonizowanie globalnego rynku robotyki. Łącząc nasze technologie czujników i sztucznej inteligencji oraz wiedzę specjalistyczną w jedną platformę, będziemy znacząco kształtować przyszłość branży produkcyjnej i wyznaczać nowe standardy – stwierdza David Reger, założyciel i wizjoner Neura Robotics. 

Poza postępem technologicznym, partnerstwo pomiędzy Omron Robotics and Safety Technologies i Neura Robotics jest napędzane wspólną wizją. Omron, zaangażowany w zmienianie życia i przyczynianie się do lepszego społeczeństwa, znajduje oddźwięk w misji Neura Robotics, polegającej na służeniu ludzkości poprzez przełomowe technologie robotyki. Ta zgodność wzmacnia fundamenty partnerstwa, napędzając obie firmy w kierunku wspólnego celu, jakim jest kształtowanie przyszłości przemysłu wytwórczego.

Źródło: Omron Robotics

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 4/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę