Factbird partnerem w zakresie rozwiązań w sieci innowacji Omron

Factbird partnerem w zakresie sieci innowacji Omron Omron

Rozwiązania w zakresie inteligencji produkcyjnej zapewniają producentom dostęp do praktycznych informacji w czasie rzeczywistym w celu wprowadzania znaczących udoskonaleń.

Omron ogłosił, że firma Factbird dołączyła do sieci innowacji Omron jako partner w zakresie rozwiązań. Factbird dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie inteligencji produkcyjnej w celu usprawnienia procesów gromadzenia i analizy danych. Wywodząca się z Danii firma rozszerzyła swoją działalność na całą Europę i Stany Zjednoczone, wywierając znaczący wpływ na przemysł produkcyjny.

Powiązane firmy

Omron Electronics

Łatwe w użyciu rozwiązania Factbird w zakresie inteligencji produkcyjnej obejmują automatyczne urządzenia do gromadzenia danych, monitorowanie OEE w czasie rzeczywistym, monitorowanie wideo, optymalizację procesów, monitorowanie mediów i zasobów oraz proaktywne możliwości konserwacji sprzętu.

Factbird partnerem w zakresie rozwiązań w sieci innowacji Omron zdjęcie w treści artykułu

Naszą misją jest zedefiniowanie granic inteligencji produkcyjnej, promowanie wydajności operacyjnej, lepszej optymalizacji procesów i zrównoważonych praktyk. Nasze rozwiązania umożliwiają producentom przejęcie kontroli nad wydajnością produkcji, dzięki informacjom dostępnym w czasie rzeczywistym, które pozwalają wprowadzać znaczące udoskonalenia – mówi Søren Traumer Schønnemann, dyrektor handlowy i partner w Factbird

Wierzymy w transformacyjną moc technologii i angażujemy się w napędzanie innowacji poprzez nawiązywanie strategicznych partnerstw. Ekspertyza Factbird w zakresie inteligencji produkcyjnej doskonale łączy się z naszym zaangażowaniem w kształtowanie przyszłości, w której automatyzacja odblokowuje bezprecedensowe możliwości w zakresie produktywności, skalowalności i doskonałych doświadczeń użytkowników – dodaje Daniel Rossek, kierownik ds. integracji systemów w regionie EMEA w firmie Omron.

Źródło: Omron Corporation

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę