Interroll dołącza do ruchu na rzecz innowacji firmy Omron

Interroll dołącza do ruchu na rzecz innowacji firmy Omron Interroll

Poprzez tę partnerską współpracę firma Omron zamierza rozszerzyć swoje portfolio elastycznych rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej i zaspokoić różnorodne potrzeby producentów z rozmaitych branż.

Z przyjemnością witamy firmę Interroll jako cennego partnera w naszej sieci innowacji – mówi Daniel Rossek, kierownik ds. integracji systemów w regionie EMEA w firmie Omron. – Doświadczenie Interroll w dostarczaniu standardowych rozwiązań modułów górnych dla naszych autonomicznych robotów mobilnych (AMR) zapewni naszym klientom większą elastyczność i szerszy wybór w zakresie optymalizacji. Wspólnie będziemy dostarczać innowacyjne rozwiązania, które zwiększają wydajność i produktywność naszych klientów.

Powiązane firmy

Omron Electronics

Jednym z przykładów oferty produktów Interroll jest solidny moduł górny LCP AMR – moduł przenośnika zaprojektowany specjalnie do obsługi lekkich towarów przez roboty AMR. Opracowany w oparciu o bogate doświadczenie Interroll z zakresu systemów przenośnikowych moduł górny LCP AMR bezproblemowo integruje się z serią LD robotów AMR firmy Omron, zapewniając płynny przepływ materiałów i niezawodne działanie.

Dołączenie do sieci innowacji firmy Omron stwarza ekscytujące możliwości dla Interroll. Poprzez połączenie naszych mocnych stron, możemy zaoferować klientom kompleksowe rozwiązanie stanowiące odpowiedź na ich konkretne wyzwania produkcyjne. Nasze doświadczenie umożliwiło nam opracowanie prostego interfejsu dla modułu górnego LCP AMR, gwarantującego bezproblemową obsługę i zwiększoną niezawodność procesu – komentuje Andreas Traberg, dyrektor zarządzający firmy Interroll.

Interroll dołącza do ruchu na rzecz innowacji firmy Omron zdjęcie w treści artykułu

Dzięki sieci innowacji Omron firma Interroll zyskuje dostęp do platformy, która promuje współpracę i dzielenie się wiedzą między organizacjami o podobnych celach. Sieć składa się z pięciu kategorii partnerów, z których każda zapewnia wyjątkowe możliwości wsparcia producentów w ich specyficznych wymaganiach.
Poznaj autonomiczne roboty mobilne Omron.

Źródło: Omron Corporation

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę