Ostatnia szansa na Seminarium SECO/WARWICK „Obróbka Cieplna 4.0” w niższej cenie

Seco/Warwick
Reklama
Reklama

W sobotę, 30 czerwca, kończy się przedsprzedaż biletów na tegoroczne, wrześniowe Seminarium SECO/WARWICK „Obróbka Cieplna 4.0”. Jeżeli jeszcze nie masz, kup go do końca czerwca - od lipca ceny biletów wzrosną.

Trzy dni, mnóstwo trendów i wartościowy networking
Jako lider rozwiązań obróbki cieplnej metali, bacznie śledzimy sytuację w branży. Trzymając cały czas rękę na pulsie, obserwujemy zmiany w sektorze i analizujemy wszelkie doniesienia. Tę wiedzę łączymy z pasją do innowacji, dzięki czemu organizowane przez nas seminarium zapewnia tak wysoki poziom merytoryczny oraz program, który idealnie wpisuje się w panujące trendy – mówi Katarzyna Sawka, dyrektor globalny marketingu Grupy SECO/WARWICK.

Reklama

Tegoroczna, 21 edycja wydarzenia rozpocznie się specjalnym programem „Open Day”, 12 września w siedzibie firmy w Świebodzinie, gdzie SECO/WARWICK otworzy swoje drzwi, prezentując kulisy unikalnych i innowacyjnych technologii i rozwiązań do obróbki cieplnej metali, z powodzeniem wprowadzonych na globalne rynki.

Kolejne 2 dni seminarium (13-14.09) to liczne panele dyskusyjne, sesje networkingowe i prelekcje prowadzone przez ekspertów branżowych, przedstawicieli biznesu i gości specjalnych. Wysoki poziom merytoryczny zapewnią starannie wyselekcjonowane treści, omówienie najnowszych trendów i wyzwań przed jakimi stoi obecnie świat obróbki cieplej oraz roli optymalizacji, transparentności, automatyzacji procesów produkcji, inteligentnych narzędzi, w tym SECO/PREDICTIVE maintenance 4.0. Jednym słowem Industry 4.0 w obróbce cieplnej.

Powiązane firmy

Reklama

Formularz zgłoszeniowy dla spragnionych wiedzy, wymiany doświadczeń, poznania trendów i networkingu podczas najbardziej wyczekiwanego branżowego wydarzenia w Polsce – dostępny online (www.secowarwick.com)

>>Zobacz więcej informacji na temat Seminarium SECO/WARWICK „Obróbka Cieplna 4.0”<< 

Źródło: Seco/Warwick

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama