Oswoić chmurę. Outsourcing IT i procesów biznesowych

Reklama
Reklama

Sinersio Polska, Impel Business Solutions i Park Technologiczny Interior wspólnie organizują konferencję pod hasłem "Oswoić chmurę. Outsourcing IT i procesów biznesowych".

Jej głównym celem jest prezentacja dobrych praktyk związanych z outsourcingiem IT oraz procesów biznesowych. Organizatorzy wyjaśnią m.in., które procesy najlepiej outsourcować i jak sprawdzić opłacalność tych działań, dlaczego chmura obliczeniowa ma wpływ na wydajność i efektywność procesów biznesowych, jakie są prawne aspekty przetwarzania i przechowywania danych oraz jakie usługi wsparcia biznesu zapewniają parki technologiczne.

Reklama

Jednym z ważnych punktów tego wydarzenia będzie "spacer w chmurach", czyli zwiedzanie stref jednego z najnowocześniejszych w Polsce obiektów typu data center należącego do firmy Sinersio Polska.

Konferencja odbędzie się 8 czerwca 2016 r. w Parku Technologicznym Interior w Nowej Soli koło Zielonej Góry. Uczestnictwo w niej jest bezpłatne.

Reklama

Źródło: www.sinersio.com

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama