Oto najnowszy raport o rozwoju energii odnawialnej w Polsce

SXC
Reklama
Reklama

Właśnie zakończyło się IV spotkanie grupy roboczej ds. OZE i efektywności energetycznej wokół Perspektywy Rozwoju Energii Odnawialnej REmap 2030.

Spotkanie stanowiło inaugurację raportu REmap 2030 Perspektywy rozwoju energii odnawialnej w Polsce przygotowanego przez Międzynarodową Agencję Energii Odnawialnej (IRENA) we współpracy z polskimi ekspertami i innymi zainteresowanymi osobami. REMap 2030 to zestaw map drogowych w zakresie energetyki odnawialnej dla poszczególnych krajów. Pokazuje w jaki sposób poszczególne kraje mogą zwiększyć wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w swoich krajach, przyczyniając się w ten sposób do podwojenia udziału odnawialnych źródeł energii w globalnym miksie energetycznym do około 36% do 2030 roku.

Reklama

Zarówno raport REMap 2030 jak i prezentacje ze wszystkich spotkań grupy roboczej ds. OZE i efektywności energetycznej dostępne są na stronach Platformy Zrównoważona Energia w zakładce sektor rynkowy/statystyki i broszury informacyjne.

Reklama

Źródło: Ministerstwo Gospodarki

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama