Pierwsza edycja OFTMOS już za nami

Reklama
Reklama

Pod koniec listopada forum przyciągnęło licznych gości zainteresowanych najważniejszymi etapami procesu produkcyjnego.

18-20 listopada odbyło się Ogólnopolskie Forum Technik Metrologicznych i Obróbki Skrawaniem (OFTMOS). Forum powstało jako inicjatywa wiodących firm na rynku polskim w poszczególnych sektorach inżynierii produkcji: Oberon 3D, Fatpol, Stigo, Renishaw, Mahr, Delcam, Mitsubishi, Lenso, Sauter i Eurotool. Patronami wydarzenia były istotne placówki naukowe takie jak: Politechnika Opolska, Wydział Mechaniczny Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego w Bydgoszczy oraz Bydgoski Klaster Przemysłowy. 

Reklama

Podstawowym celem Ogólnopolskiego Forum Technik Metrologicznych i Obróbki Skrawaniem było skonfrontowanie doświadczenia i opinii specjalistów z zakresu trzech generalnych etapów procesu produkcyjnego rozumianych jako projekt, wytworzenie i kontrola. Podczsa forum organizator wydarzenia postawił przede wszystkim na dyskusję pomiędzy inżynierami kierującymi całymi procesami, a nie tylko wybranym stadium. W ramach wydarzenia, przeprowadzone zostały prezentacje rozwiązań najważniejszych firm z branży oraz warsztaty dla uczestników.

OFTMOS jest kontynuacją cyklu seminariów poświęconych technikom pomiarowym stosowanym w metrologii przemysłowej, organizowanych do tej pory cyklicznie przez firmę Oberon 3D. 

Reklama

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem wydarzenia.

Źródło: Materiał organizatora

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama