Pol-Sver zaprasza na dni otwarte

Pol-Sver zaprasza na dni otwarte Pol-Sver

W dniach 21–23 listopada br. firma Pol-Sver zaprasza na dni otwarte do swojej siedziby w Warszawie. Hasło przewodnie „Oszczędnie, oszczędniej, najoszczędniej” w pełni oddaje ducha tego wydarzenia.

Wśród maszyn prezentowanych podczas dni otwartych znajdzie się m.in. Variobend V2.5 – rewolucyjna, w pełni elektryczna zaginarka firmy ASCO, która daje możliwość gięcia góra/dół. Charakteryzuje się dużą precyzją gięcia, z pełną geometrią gięcia 300º i grubością 2,5 mm stali zwykłej, a także oszczędnością energii dzięki systemowi napędów Variobend E-Drive. 

Zaprezentowane zostaną także energooszczędne prasy krawędziowe Durma w technologii hybrydowej i w 100% elektryczne, lasery światłowodowe Durma serii HD-FL i HD-FO, zautomatyzowana cela Intelibend-M z robotem Yaskawa do zautomatyzowanego gięcia na 100-procentowej elektrycznej prasie krawędziowej Durma (wraz z rewolucyjnym oprogramowaniem M-Robot), robot spawalniczy Cobot Yaskawa (nowość w dziedzinie spawania) i zaawansowane rozwiązania programowania off-line maszyn CAD/CAM.

Goście będą mieli okazję zapoznać się również z najnowszymi gratowarkami, zaginarkami i nożycami gilotynowymi. Wykwalifikowany zespół specjalistów firmy będzie na miejscu odpowiadał na wszystkie pytania i pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości.

Źródło: Pol-Sver

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę