Prasa krawędziowa Durma AD Servo 2x 4600 do gięcia twardych blach

Prasa krawędziowa Durma AD Servo 2x 4600 Pol-sver

Firma New MBK dokonała zakupu nowoczesnej prasy krawędziowej Durma AD Servo 2x 4600, zdolnej generować siłę 1200 ton w układzie Tandem.

Nie jest to zwykła maszyna. Jest ona wynikiem lat doświadczeń i innowacji firmy Durma, której produkty znane są z niezawodności i precyzji. AD Servo 2x 4600 została specjalnie zaprojektowana do gięcia twardych blach, takich jak Hardox i Strenx. Jej zaawansowane funkcje zostały gruntownie przetestowane w fabryce producenta, co tylko potwierdziło jej doskonałe parametry. 

Niebanalne znaczenie w dzisiejszych czasach ma fakt znaczącego obniżenia zużycia energii elektrycznej dzięki zaawansowanej technologii hybrydowej, co oznacza, że za wykonanie nacisku odpowiadają dwa silniki servo, a cały system działa w opcji start/stop. Firma Pol-Sver w nowej fabryce NewMBK uruchomiła również inną mniejszą prasę serii AD-Servo oraz laser światłowodowy typ HDF o mocy 6 kW do cięcia blach 6x2 m.

Dostawa i montaż tego rozwiązania technologicznego były prowadzone przez zespół doświadczonych specjalistów z firmy Pol-Sver. Priorytetem było zapewnienie, aby każdy etap projektu, od dostawy po montaż, przebiegał sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami klientów.

To niewiarygodne, jak bardzo technologia w tej branży postępuje. Dzięki takim maszynom jak AD Servo 2x 4600, możemy zapewnić naszym klientom produkty najwyższej jakości. Jestem pewien, że nasza współpraca z New MBK przyniesie obu firmom wiele sukcesów w nadchodzących latach – mówi Grzegorz Langier, dyrektor handlowy Pol-Sver.

Źródło: Pol-Sver

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę