Polcomm poszerza ofertę płytek frezarskich

Polcomm poszerza ofertę płytek frezarskich Polcomm

Polcomm zwiększył swoją ofertę narzędzi dedykowanych do frezowania. Opracowano kilka gatunków płytek frezarskich o różnym przeznaczeniu i z różnymi rozwiązaniami mikrogeometrii krawędzi skrawających.

W ostatnich miesiącach w ofercie firmy Polcomm pojawiły się kompletne rozwiązania narzędziowe – głowice frezujące wraz z dedykowanymi do nich płytkami: LNMG 06, AOMT 07, WNEU 04. Dostępne są one w specjalnej ofercie promocyjnej. Przy zakupie określonej liczby sztuk płytek frezarskich głowica kosztuje 1 zł. W przygotowaniu jest oferta płytek WNEU 08 i dedykowanych do nich głowic nasadzanych, umożliwiających zbieranie warstwy skrawanej do 7 mm.

Wśród płytek frezarskich firmy Polcomm jest też rodzina płytek APKT: 06, 10 i 16. Cechą charakterystyczną tych płytek jest ostra krawędź tnąca na całej długości bocznej, co pozwala na zastosowanie zarówno do klasycznej obróbki 90⁰ jak i fazowania. Producent pracuje nad przygotowaniem oferty głowic frezarskich dedykowanych do płytek APKT, pierwsze pozycje są już w sprzedaży.

Źródło: Polcomm

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę