Polcomm poszerza ofertę płytek frezarskich

Polcomm poszerza ofertę płytek frezarskich Polcomm

Polcomm zwiększył swoją ofertę narzędzi dedykowanych do frezowania. Opracowano kilka gatunków płytek frezarskich o różnym przeznaczeniu i z różnymi rozwiązaniami mikrogeometrii krawędzi skrawających.

W ostatnich miesiącach w ofercie firmy Polcomm pojawiły się kompletne rozwiązania narzędziowe – głowice frezujące wraz z dedykowanymi do nich płytkami: LNMG 06, AOMT 07, WNEU 04. Dostępne są one w specjalnej ofercie promocyjnej. Przy zakupie określonej liczby sztuk płytek frezarskich głowica kosztuje 1 zł. W przygotowaniu jest oferta płytek WNEU 08 i dedykowanych do nich głowic nasadzanych, umożliwiających zbieranie warstwy skrawanej do 7 mm.

Wśród płytek frezarskich firmy Polcomm jest też rodzina płytek APKT: 06, 10 i 16. Cechą charakterystyczną tych płytek jest ostra krawędź tnąca na całej długości bocznej, co pozwala na zastosowanie zarówno do klasycznej obróbki 90⁰ jak i fazowania. Producent pracuje nad przygotowaniem oferty głowic frezarskich dedykowanych do płytek APKT, pierwsze pozycje są już w sprzedaży.

Źródło: Polcomm

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę