Polska premiera systemu TWXM od Kemppi

Kemppi
Reklama
Reklama

 

Firma Kemppi 14 maja zaprezentuje po raz pierwszy w Polsce TWXM – System Kompleksowego Zarządzania Spawaniem. Show prezentujący to rozwiązanie oraz jego praktyczne zastosowanie odbędzie się o godzinie 14 w Klubie Scena w Sopocie.

Nowoczesne materiały i technologie, restrykcyjne normy oraz wyjątkowo wysokie wymagania jakościowe, tygodnie poświęcone na przygotowanie dokumentacji, a to wszystko w minimalnym czasie przeznaczonym na realizację projektu - tak wygląda świat współczesnego spawalnictwa. Firma Kemppi jest przekonana, że ma kompleksowe rozwiązanie, które potrafi rozwiązać te problemy.

Reklama

Nowa koncepcja TWXM Kemppi pozwala firmom z branży spawalniczej wdrożyć najbardziej zaawansowane rozwiązania do zarządzania jakością i wydajnością prac spawalniczych. Kluczową częścią koncepcji TWXM jest Kemppi ARC System 3, uniwersalny zestaw narzędzi do zarządzania spawaniem. Moduły składające się na ten system to programy, które w niezwykły sposób usprawniają zarządzanie pracami spawalniczymi. Uniwersalne instrukcje WPS Kemppi do spawania rur i blach metodami MIG/MAG oraz blach metodą MMA są przeznaczone do urządzeń spawalniczych wszystkich producentów.

 

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama