Premiera Magazynu WINGS na Eagle Team Summit

Premiera Magazynu WINGS na Eagle Team Summit Eagle Lasers

Podczas Eagle Team Summit w Tyrynie zaprezentowano pierwszy numer magazynu WINGS, który stanoio roczny przegląd osiągnięć i nowości z życia Eagle Lasers oraz branży produkcji wycinarek laserowych.

Aby podzielić się naszą wizją, postanowiliśmy stworzyć Wings: repozytorium spostrzeżeń i pomysłów, porywających artykułów i wywiadów zaprojektowanych tak, aby otworzyć czytelnikom bramę do naszego świata i istoty naszej firmy – mówi Camillo Brena, dyrektor działu marketingu Eagle Lasers.

Powiązane firmy

Eagle Lasers

W magazynie czytelnicy znajdą nie tylko liczne wywiady z project managerami, którzy dzielą się ekspercką wiedzą, ale także relacje z przedstawicielami oddziałów i dystrybutorami, oferującymi unikalne spojrzenie na globalne rynki. Jest to również niepowtarzalna okazja, by zanurzyć się w fascynujących historiach sukcesu klientów Eagle Lasers, takich jak ABB czy Miilux.

Firma pragnie dzielić się z czytelnikami nie tylko tym, co osiągnęła, ale także tym, co planuje osiągnąć w przyszłości. 

Nie ma innowacji bez dokładnych badań i analiz. W dynamicznym świecie, w którym żyjemy, aby pozostać na naszym innowacyjnym poziomie stanie w miejscu nie jest opcją, a ciągłe zmiany wymagają równie ciągłej adaptacji, elastyczności i pomysłowości Marcin Ejma, CEO Eagle Lasers.

Magazyn trafia nie tylko do rąk klientów, będzie również dostępny na najważniejszych targach i eventach branżowych,na których obecny będzie Eagle Lasers . Kolejny numer, będący zwieńczeniem prac i osiągnięć roku 2023 planowany jest na pierwszy kwartał 2024 r.

Źródło: Eagle Lasers

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę