Prosty falownik MOVITRAC basic od SEW-Eurodrive

Prosty falownik MOVITRAC basic od SEW-Eurodrive SEW-Eurodrive

Łatwa regulacja prędkości – do tego został zaprojektowany i opracowany MOVITRAC basic od SEW-Eurodrive. To bardzo kompaktowy falownik, zoptymalizowany do pracy z asynchronicznymi silnikami trójfazowymi.

Jeżeli potrzebują Państwo bardzo kompaktowego i prostego falownika, który można uruchomić w bardzo krótkim czasie, MOVITRAC basic jest idealnym rozwiązaniem.
MOVITRAC basic został opracowany przez ekspertów SEW-Eurodrive z myślą o regulacji prędkości obrotowej asynchronicznych silników trójfazowych bez enkodera, o maksymalnej mocy znamionowej 1,5 kW.

Powiązane firmy

SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o.

Komunikacja może być realizowana przy pomocy bramek komunikacyjnych obsługujących przemysłowe protokoły komunikacyjne takie PROFINET, EtherCAT, EtherNet/IPTM lub Modus TCP. MOVITRAC basic jest idealny do prostych aplikacji przenośnikowych, takich jak przenośniki taśmowe lub łańcuchowe.

Korzyści ze stosowania falownika MOVITRAC basic:

  • Szybkość – fabrycznie przystosowany do współpracy z silnikami asynchronicznymi o tej samej mocy. Rozpakuj – podłącz – wprowadź wartości zadane – gotowy do działania
  • Proste rozwiązanie – możliwość szybkiej i łatwej wymiany urządzenia za pomocą panelu sterowania.
  • Kompaktowa konstrukcja – bardzo kompaktowe wymiary pozwalają zaoszczędzić dużo miejsca w szafie sterowniczej.
  • Wszechstronność – możliwość połączenia z powszechnie znanymi i stosowanymi systemami sterowania za pośrednictwem bramek komunikacyjnych obsługujących przemysłowe protokoły sieciowe.

Źródło: SEW-Eurodrive

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę