Dlaczego firma SEW-Eurodrive Polska opracowała Kodeks Postępowania?

Dlaczego firma SEW-Eurodrive opracowała Kodeks Postępowania? SEW-Eurodrive

Jako przedsiębiorstwo z ponad 90-letnią historią działające na całym świecie, SEW-Eurodrive Polska może uważać się za lidera w branży techniki napędowej i automatyki. Jednak pozycja lidera w branży technologicznej zobowiązuje firmę do utrzymania najwyższych standardów etyki, uczciwości i profesjonalizmu.

Oprócz dostarczania innowacyjnych rozwiązań technologicznych SEW-Eurodrive dąży do budowania zaufania zarówno wewnętrznie, jak i w relacjach z klientami, partnerami biznesowymi oraz społecznością. Kodeks Postępowania stanowi fundament wartości firmy, obejmując zaangażowanie, szacunek, profesjonalizm, zaufanie i współpracę.

Powiązane firmy

SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o.

Kodeks Postępowania dla SEW-Eurodrive Polska stanowi wyraz najważniejszych wartości i zobowiązań. Jego celem jest stworzenie uczciwego, zrównoważonego i bezpiecznego środowiska pracy, w którym każdy pracownik może rozwijać się profesjonalnie, a firma może osiągać sukcesy z poszanowaniem praw człowieka, środowiska i zasad etyki biznesowej.

Poprzez przestrzeganie tego kodeksu każdy członek SEW-Eurodrive aktywnie współtworzy pozytywny klimat, w którym innowacje, integrowanie się oraz dbałość o jakość są kluczowymi elementami sukcesu firmy. Wprowadzając te zasady w życie, SEW-Eurodrive dąży do budowania trwałych relacji z pracownikami, klientami i partnerami biznesowymi oraz spełniania oczekiwań społeczności, w której firma działa.

Pobierz pełną wersję Kodeksu Postepowania SEW-Eurodrive Polska.

Źródło: SEW-Eurodrive

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę