Jedyny na rynku modułowy system automatyki MOVI-C SEW-Eurodrive

Modułowy system automatyki MOVI-C SEW-Eurodrive SEW-Eurodrive

Modułowy, kompleksowy, skalowalny - modułowy system automatyki MOVI-C to kompleksowe rozwiązanie dla każdego zadania automatyzacji. Jeden producent - jedno kompleksowe rozwiązanie. Obejmuje usługi, sprzęt i oprogramowanie, od planowania i uruchomienia po obsługę i serwis. Co ma do zaoferowania? Maksymalne odciążenie, zabezpieczenie na przyszłość i poczucie, że zawsze masz osobę kontaktową, na której możesz polegać.

Dzięki modułowemu systemowi automatyki MOVI-C wszystko pochodzi z jednego źródła. Sprzęt i oprogramowanie działa jak dobrze zgrany zespół. Oprogramowanie zajmuje się pracą inżynieryjną - planowaniem Twojej aplikacji.

Powiązane firmy

SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o.

Korzystanie ze sprzętu redukuje złożoność, przestrzeń instalacyjną i koszty - wszystko, co musisz zrobić, to połączyć nasze komponenty, a one połączą się plug-and-play ze sobą. Dzięki konfigurowalnym urządzeniom i kompleksowej technologii sterowania zmniejszamy liczbę wariantów urządzeń bez utraty jakichkolwiek funkcji - obejmują one wszystko, od bezpieczeństwa po robotykę, zachowując pełny zakres ruchów, które można osiągnąć.

Prostota na rzecz łatwości obsługi to podstawowa obietnica tego produktu - modułowego systemu automatyki MOVI-C. Celem jest, aby uczynić ze złożonej, wysokowydajnej automatyki i technologii napędowej na tyle prostą, abyś mógł ją zainstalować bez wysiłku, obsługiwać intuicyjnie i łatwo monitorować.

SEW-Eurodrive nieustannie rozwija modułowy system automatyki MOVI-C. Jednocześnie koncentruje się na zrównoważonym zarządzaniu cyklem życia produktu. Wszystkie komponenty - stare i nowe - pozostają ze sobą kompatybilne i są zawsze dostępne. W rezultacie można w prosty sposób dokonać aktualizacji..

Źródło: SEW-Eurodrive

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę