Przecinarki laserowe HACO HFL-GSE

Przecinarki laserowe HACO HFL-GSE HACO FAT

Przecinarki laserowe serii HFL-GSE to więcej niż podstawowy laser światłowodowy. Można je wyposażyć w źródła o mocy od 1 do 6 kW, co daje szeroki zakres możliwości idealnie dopasowanych do różnych aplikacji.

Przyspieszenie na poziomie 1,5 G i prędkość do 126 m/min pozwala na bezpieczne cięcie z dokładnością 0,03 mm. Laser światłowodowy serii HFL-GSE jest optymalnym rozwiązaniem dla małych firm, które chcą powiększyć swoje możliwości i poprawić wydajność cięcia blach.

Głowica tnąca Precitech ProCutter 2.0 z funkcją Auto Focus oferuje zwiększoną wydajność i dodatkowe funkcje automatyzacji – zapewnia ona cięcie szybsze, lepsze i mocniejsze niż kiedykolwiek przedtem z zakresem mocy do 15 kW.

Do głównych zalet przecinarki HFL-GSE należą napędzana regulacja ostrości dla automatycznego startu i przebijania, lekka i zwarta konstrukcja dla dużego przyspieszenia i wysokiej prędkości cięcia, bezstopniowy, szybko reagujący pomiar odległości, stałe monitorowanie okna ochronnego, całkowicie pyłoszczelna ścieżka wiązki z oknami ochronnymi oraz wskaźnik stanu pracy LED. Ponadto zapewnia ona przesyłanie wszystkich danych via WLAN do APP i sterowanie maszyną oraz monitorowanie ciśnienia w obszarze dyszy (gaz tnący) i w głowicy.

Źródło: HACO FAT

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę